Eksiğim fazlam nedir genetik olan girl Cook diğeri yerli

C

Canna

Guest
Hps cok güclü bir isik ama cokta elektirik tüketir, ayrica cok ta isini, sogutucu olursa iyi olur.

Lucky

Müptezel
Kanka ısık konusunda kısıtlama yaptıgında growu hiç eder ben toprak gubre v.s. hepsını alternatıf yapıyorum eksıklıklerıde belli dahi olmuyor ama ısıgın rengi ve gücü yetersiz olursa sonuç tatminkar ve keyifli olmuyor 250 w hps cool tube olsada yetersiz olmasada yetersiz gene takviye yapmak zorunda kalacaksın 400 w en azından sınırda bir ampul tek başına kullanabilirsin Kanka

Son düzenleme:

Mertali54

Doktor
Yorumun için Teşekkür ederim buraya kadar kendi bilgimle getire bildim daha iyi sonuçlar almak icin bi konu açmak istedim ve nasip olursa buradaki değerli ustatlarimi dinleyerek söylediklerini kulak arkası yapmadan uygulamak isterim
hem sordugun soruları ıyı oku ve formuda ıyı oku ılmegın yerlerı arama butonu ıle tarat baktın cıkamıyorsun ıcın ıcınden yıne sor ama aynı sorları tekrar tekrar sorma kı daha tatlı olsun ben tellefonuma hep not aldım resım cektım suanda yarı sevıyedeyım tek basıma cok rahat yaparım ama bazen yıne gırıyorum forma cunku hosuma gıdıyor hepten burayı bos bırakmıyorum

H0P3

Üye
Kanka tavsiye verebilecek kadar bilgili değilim bu konularda. Deneyimli kankalar yardımcı olacaktır..

Cess1

Yeni üye
Kanka ısık konusunda kısıtlama yaptıgında growu hiç eder ben toprak gubre v.s. hepsını alternatıf yapıyorum eksıklıklerıde belli dahi olmuyor ama ısıgın rengi ve gücü yetersiz olursa sonuç tatminkar ve keyifli olmuyor 250 w hps cool tube olsada yetersiz olmasada yetersiz gene takviye yapmak zorunda kalacaksın 400 w en azından sınırda bir ampul tek başına kullanabilirsin Kanka
Teşekkürler kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha********
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
    A atılgan: hahahaha**** ******* **** *****