Elektirik faturası dikkat

Satıvacıı

Yeni üye
Üstatlar selamlar öncelikle yeni başlayacağım o yüzden bişeyler öğreniyorum öğrendikçe ufak ufak alışverişler yapıyorum kısmetse kendim pişir kendim ye tarzında kendi çapımda başlıcam kısmetse !
Kafama takılan en büyük soru çekincem bilmediğim için sormak istiyorum dikkat çekmemek için elektirik kullanımı ? Faturam aylık ne gelir gibi sorularım var ? Ben alacağım malzemeleri yazsam sizde deneyimlerinize göre beni aydınlatsanız da içim rahatlatsam çok yardımcı olursunuz

kullanacağım ışıklandırma yapacağım yetiştirme tarzımda auoto olacak İKİ BİTKİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM

4. Nesil Horticulture LS EVO 270W PRO
KARBON FİLTRE (190m2)
İKİ ADET FAN,NEM MAKİNASI​

AŞAĞI YUKARI FATURAM NE GELİR ? GÖZE BATACAK KADAR SORUN YAŞARMIYIM

istr

Ordinaryüs
kanka taş çatlasın 300₺ etki eder belki ışık faturaya, ışığın güzel, tavsiyeye uymana sevindim, güle güle kullan iyi growlar kankam

Woppy

Ordinaryüs
kanka soyle soylıyeyım bende apartmanda yasıyrum e faatuura ısını kesın hallet 240w samsung quantum board var oto uretımde genelde 20/4 ısık duzenınde verıyrum ortalam faturama ek kabın bana 400-500 tl elktrk yakıyr kısları en fazla 1500 odedıgım oldu sıkıntı olmadı mıllet 3 4 5 k oduyr oyzuden atla deve degıl anlıyacagın goze carparcak bı elktırık gıderın olmadıgı ıcın kalbın rahat olsun :)

Satıvacıı

Yeni üye
kanka soyle soylıyeyım bende apartmanda yasıyrum e faatuura ısını kesın hallet 240w samsung quantum board var oto uretımde genelde 20/4 ısık duzenınde verıyrum ortalam faturama ek kabın bana 400-500 tl elktrk yakıyr kısları en fazla 1500 odedıgım oldu sıkıntı olmadı mıllet 3 4 5 k oduyr oyzuden atla deve degıl anlıyacagın goze carparcak bı elktırık gıderın olmadıgı ıcın kalbın rahat olsun :)
Kanka e fatura işini nasıl halletcem diye bakıyorum yaşadığım şehir enerjisa değil sepaş elektirik dağıtım yapıyor oraya gidip e postama faturamı gönderin diye sormam mı gerekiyor googleden baktım da enerji sa falan var sepaş elektirik bulamamdım araştırmadayım diyelim ki o işi halledemedim çok mu sıkıntı olur normal fatura gelmesi ?

Satıvacıı

Yeni üye
kanka taş çatlasın 300₺ etki eder belki ışık faturaya, ışığın güzel, tavsiyeye uymana sevindim, güle güle kullan iyi growlar kankam
Bakalım umarım iyi olur kanka yavaş yavaş toparlıyorum nakit al diyor herkes o yüzden hemen hepsini alamıyorum başlayacağım ocak gibi şuan sadece ledi aldım diğer malzemeliri de ocak gibi alcam zam gelirmi acaba

Woppy

Ordinaryüs
Kanka e fatura işini nasıl halletcem diye bakıyorum yaşadığım şehir enerjisa değil sepaş elektirik dağıtım yapıyor oraya gidip e postama faturamı gönderin diye sormam mı gerekiyor googleden baktım da enerji sa falan var sepaş elektirik bulamamdım araştırmadayım diyelim ki o işi halledemedim çok mu sıkıntı olur normal fatura gelmesi ?
knk şöyle dusun normalde 200 300 fatura gelıyr apartmanda herkese o cıvarlrda gelıyr senın fatura dırek 800 oldugunda baskaları gorrurse demıcekmı bu adma ne yapıyrda harcıyr dıye?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!