Elektrik Faturası Dikkat Çeker Mi?

mushtafa

Yeni üye
Selamlar kankalar, merak ettiğim bir soru olacak forumda araştırdım ama problem olmaz denildiğini duydum, çok yüksek bantlara çıkılmadıkça çünkü klima vs yüksek güç tüketimi olan şeylerin kullanımı olabileceğini yazmışlar.
Benim sormak istediğim sorum ise şu ki mesela 100tl fatura geliyor atıyorum bana normal şartlarda. Birden iki katına çıkması sizce de dikkat çeken bi detay olmayacak mı? Bunun yanı sıra yaptığımız alışverişler de bizi birer şüpheli yapmıyor mu? Hepsi birleşince sizce ne gibi durumlar ortaya çıkabilir? Fikirlerinizi almak istedim, teşekkürler.

ßukaLemun

Yeni üye
Heran gb yasa dısı bir durumun yoksa hic bir sıkıntı olmaz... bu internet alısverislerini inceleyen takip eden bir sistem yok cok ucuk rakamlara cıkılmadıgı surece rahat ol :)

EJDEERYAAA

Yeni üye
Kişisel bilgilerin korunmasi kanunu var senin alisveris yaptiğin growshop bilgini kimseye veremez. Bu konuda rahat ol. Elektrik faturandan dolayida 1000 1500 lerde hic bi sıkıntı yaşamazsin icin rahat olsun dostum ama çok uçuk bi rakam da elbet dikkat çekecektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** ***** ***** ********* ********* ******* ****** ******** ********** **** ********* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** *****
    ********* ** *** ****** ** **** ***** *** ******** *** *** * ** *** ****** ***** ********** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    NewGardener NewGardener: ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* *******...