Elma sirkesi ph down

Heyceykip

Yeni üye
Merhaba kankalar ph düşürmek için elma sirkesi kullanan var mı herhangibir sıkıntı yaratır mı birde hangi miktarlarda kullanmamız gerekiyor aydınlatıcak biri olursa sevinirim

Son olarak sesi Bloom AB ph perfect gübrede ph düşürmeme gerek var mı musluk suyu kullanıyorum dinlendirip sorularım bu kadar teşekkürler ?

Blackbalrog

Yeni üye
Knk bnde ph metre var 0.2 gübre başta  kullanmama ragmen ph perfeck işe yarıyor ama yinede garanti olsun diyorsan 40 tl ye aliexpresten alabilirsiniz elma sirkesi limon tuzu ph düşürüyor asit oranı yüksek olduğu için ama onuda ph metre kullanmadan hangi durumdan kaç a düşüreceğini bilmen zor tahmin edebilirsin bitkilerini ona göre yetiştireceksen bilememm iyi growlar

Mübarek

Yeni üye
Cvp: Elma sirkesi ph down

knk rahat olabilirsin elma sirkesi konusunda sadece elma sirkeside değil limon suyu , limon tuzu , beyaz sirke vb kullanabilirsin önerim limon tuzu veya suyu olucaktır çünkü diyerleri sinekleri çekiyor diye biliyorum. Ben suyuma bir kaç damla limon damlatıyorum şu ana kadar hiç sıkıntı olmadı saten ph düşürmek için o kadar para verenleride anlamıyorum . Rahat olabilirsin kardo damlat ph ölç ama .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********