En çok hasat veren autoflower hangisi?

Fırlama

Üye
Bugün yarın tohum almak istiyorum. Dışarıda doğada yetiştireceğim. En çok hasat veren kaliteli auto hangisidir? Sponsor siteden alacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Gübre aşığı bir genetik plagron toprakta iyi bir ışıkla bol bol besin sayesinde 4 lemonade totalde 600 gr kuru aldım en iyisiydi hasatlarımn içinde tabi scrog ve lst yaptım full eğitim verdim kafayı tek kere kestim

Ü

Üye silindi 27039

Guest
srn alana kadar ekene kadar ağustos biter eylulde başlasan aralıkta hasat alacan.bu iş kafama yatmadı o yüzden genetik menetik aramayı bırak eğer indoor yapmayacaksan:)

higthead

Jolly Green
Sponsorların tohumlarında sıkıntı var moruk. Gönderdiklerinin yüzde doksanı patlamıyor. Mağdur olma

Şimdi gelelim sana dostum belki yöneticiyim diye sponsoıru koruyor dıceksınız ama soyle bırsey soyluyeyım 20-25 adet sponsor tohumu fılızlendırdım daha 1 kere fılızlenmeyen tohum olmadı.

Dostum bir çok konu var fılızlendırme hakkında ıyı oku hatta benım yazdıgım yorumları bul mını sera olusturmak dıye yazdıgım onları ıyı oku. Kankanın actıgı konu var tohum patlatmak adına onları oku ozaman patlatırsın.

Bu tohum patlamıyor yorumlarını okuyunca kendimden süphe ediyorum ulan ben nasıl sıfır hata ile patlatıyorum diye. Şimdi sana sorsam tohumları nasıl filizlendiriyosun yaz bakalım en ince ayrıntısına kadar desem ve sen yazssan , ben okusam senin bir çok hatanı söyleyebilirim. Bak sen yazmadan bunu söylüyorum.

FİLİZLENMEYEN TOHUM YOKTUR.TOHUMU FİLİZLENDİREMEYEN GROW ER VARDIR.

Blue dream autoflower tercihlerim arasında. Bruce banner veya lsd autoflower diye isimler var bunlar nasıldır merak ediyorum.
lsd auto ben aldım photo çıktı henüz hasat almadım ama kabinin için buram buram limonatamsı kokuyor portakal limon mango aroması var resmen photo olarak çok dayanıklı ve kısa bir bitki egitime çok güzel yanıt veriyor kafa raporuna daha 1 ay var

Fırlama

Üye
Gübre aşığı bir genetik plagron toprakta iyi bir ışıkla bol bol besin sayesinde 4 lemonade totalde 600 gr kuru aldım en iyisiydi hasatlarımn içinde tabi scrog ve lst yaptım full eğitim verdim kafayı tek kere kestim
Doğada dışarıda büyütsem 1 ağaçtan ne kadar hasat alırım acaba
Dostum outdoor için geç kalmadın mi ? Kış geliyor ? .
ben egeliyim burada kış kasımda aralıkta geliyor geliyor. Baktım olmuyor etrafına naylon sera

Fırlama

Üye
lsd auto ben aldım photo çıktı henüz hasat almadım ama kabinin için buram buram limonatamsı kokuyor portakal limon mango aroması var resmen photo olarak çok dayanıklı ve kısa bir bitki egitime çok güzel yanıt veriyor kafa raporuna daha 1 ay var
Evet karar verdim lsd ve blue dream alıcam. Bu aralar sponsor geri dönüş sağlamıyor sağladığında alıcam inş:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **