En büyük sorun

Kankalar, şahsi fikrim  hali hazırda var olan düzenimizi çok ciddi sekteye uğratacağını düşünüyorum böyle bir girişimin. Bu işe gönül veren insan sayısı çok fazla olsada karşı tarafta duran milyonlar var! Herhangi bir ifşa durumunda işini hatta aile ilişkilerini kaybedecek çok fazla insan var. Çoğu kişi kalben destekler belki, ancak hiçbir eylemde bulunmayacak kitle daha fazla olacaktır. Gerçi toplumsal değişimlerin ve kazanılan hakların çoğu ayaklanmalar ile olmuştur. Bakınız; "Danimarka Christiania"

Tunç

Kıdemli Üye
Tek eksik cesur arkadaşlar , emin olun esrar kullanmayan insanlar bile bu oluşumu destekler. Alkolün ve sigaranın zararını ve yıllık ölümleri iyi anlatırsak bu işin altından kalkarız

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Burda forumda var chatte var ilerde olursa bir discord kanalimiz olur ama burasi kahve degil. Burasi bir forum girip zaten muhabbet ediyor millet birbiriyle. Bir eksik gormuyorum ben. Sizin caniniz sikiliyor sanirim. Benim amacim goze cok girmeden millete su isi ogretmek. 30 40 binlik bir Telegram grubu benim kabusum. Hic ugrasamam oyle bir kitle toplayarak bir telegram grubuna forumlarla bize zor ugrasiyorum. Bu forum 5 senedir var ve 5 senedir bi telegram grubuna ihtiyac duymadan kendi tuzumuzda kavruluyoruz fazla goze batmadan.kaşar discord grubumuz zaten var girip orda takilabilirsiniz her platformda bir grubumuz olucak diye bisey yok. Boyle bir grup insani telegrama veya twittera toplayinca nasil Esrar yasallasicak o konuda cok suphe var kafamda. Istemiyorum sanmayin istiyorumda bunun senin benim ve bizi taniyan herkesin isteyip kendini ifsa ederek bunu belirtmesi bu durumu duzeltmiycek. 50 milyon muptezelinde imzasini alsan o esrari yasal etmekten cok daha buyuk dertleri var devleti yonetenlerin. Valla nasil bi kafa yasionuz kiskaniyorum sizi

hightimes1980

Yeni üye
Tohumsuza katılıyorum bu konuda en azından şuanda gizliden yapabiliyoruz , bunu dillendirirsek inanın bu grow işide sıkıntıya girebilir, pirinçe giderken bulgurdan olmuyalım sonra.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • blackmambaa blackmambaa:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S SuperKafa:
    S SuperKafa: ****** ******** ********** ******* ******