En iyi sıvı gübre Markası

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
http://www.cannagardening.com/products

sivi gubrede CANNA dan sasmam. Herkesin tercihi farkli, hepsi ise yariyor ama bazilari digerlerinden daha kolay veya daha iyi etki ediyor bitkiye.Ben bu gubre serisini olcumu cok kolay oldugu icin ve bitkilere en iyi sekilde etki ettigi icin aldim ama ben genelde COCO kullaniyorum Toprak yerine. Uzun suredir her turlu gubreyi kullandim ama bu gubre bambaska bisey. En cekici kismi sisenin tasarimi. Olcek kismini siseye tasarlamislar. 

Onemli - 
Secerken dikkatli ol cunku  hidroponik icin ayri gubre yapiyorlar Toprak icin ayri gubre yapiyorlar. Mesela uzerinde BIO yaziyorsa sisenin o toprak icin olani.

bedortka

Üye
Tohumsuz  reyiz CANNA türkiyede alınacak gübre değil fiyatından dolayı, 250’lik Boost 200tl, 250’lik Rhizotonic 120tl. Bir de bio serisi cannanın organik gübreleri oluyor, bio olmayanlar kimyasal. Tr de kimyasal  Advanced Nutrients, organikte General Organic en ideal, ulaşılabilir markalar.​

Miyaw

Yeni üye
TohumsuzEsrar' Alıntı:

sivi gubrede CANNA dan sasmam. Herkesin tercihi farkli, hepsi ise yariyor ama bazilari digerlerinden daha kolay veya daha iyi etki ediyor bitkiye.Ben bu gubre serisini olcumu cok kolay oldugu icin ve bitkilere en iyi sekilde etki ettigi icin aldim ama ben genelde COCO kullaniyorum Toprak yerine. Uzun suredir her turlu gubreyi kullandim ama bu gubre bambaska bisey. En cekici kismi sisenin tasarimi. Olcek kismini siseye tasarlamislar. 

Onemli - 
Secerken dikkatli ol cunku  hidroponik icin ayri gubre yapiyorlar Toprak icin ayri gubre yapiyorlar. Mesela uzerinde BIO yaziyorsa sisenin o toprak icin olani.

Üstad Vega ve flores yeterlimi başlangıç için 
Teşekkür ederim üstad

cannabis16

Ordinaryüs
organikçiyim..organikten şaşma derim..
hem tuzlanma çok az olur kimyasallara göre hem de içtiğin ürünün içine organik girmesi sömeğin tadını bozmuyor..

general organicsin grow+bloom + bio root + bio bud  ürünlerini kullanıyorum..

hesi supervit ve canna nın enzimi olan cannazym i de ektradan tavsiye ederim..

Kingedit

Yeni üye
Cvp: En iyi sıvı gübre Markası

TohumsuzEsrar' Alıntı:

Onemli - 

Canna coco toprak siparis veriyorum gubre olarak hangisinden alim cannanin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • S stoner189:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    * ****** *** ***** **** ********* ***** ***** ****** **** ******** *** **** ****** *** ***** ******** ** **** **** ********** ******** ****** *** **** *** *** ** ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** hahahaha******* ** *********
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** ******* ** **** ***** ** **** *** ***** *** ** * *** * ***** ** *
  • istr istr:
    ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********** ****** hahahaha* ****** ***** ***** ******** ***** ******* *** **********
    +1
    ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** * ******* ***** * ***** ** ***** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
  • S stoner189:
    ********** ***** ***** *** *** ******** ***** **** ******** ** ******* **********
  • istr istr:
    ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha ** ***** * ***** ***** ***** ***** * ***** ********* ** ******* **** ******** ****** *
    +1
    hahahaha ******* ** hahahaha***** ******* ********** ****** *****
    hahahahahahahaha***** ***** ******* **** ******** * ** **** **** ***** ****** *** ******* ** * ******** ***** ******* ** *** ******** ******* ***** ********** ***** **** ******** ***** *** *** ** ** ***** *** ****** ********** ****** *** ** **** *******
  • istr istr:
    ****** ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha** ***** ********** ******** ******** **** ********* ** ***** ** **** ****** * ****** hahahaha***** ****** *** ******* ***** *** ******
    +1
  • S stoner189:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S stoner189:
    **** ****** hahahaha* ******* ***** hahahaha ****** ********** *** ****** ********* hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** *** hahahaha********* ******* ** hahahaha***** **
    **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** ******* ***** ***** ** ****** * ***** ****** * ******** hahahaha **
  • istr istr:
    ****** *** ***** ******** ****** **** **** **** *** ** * ***** *** ** ********** ***** ** *** ****** * **** ****** **** * ***** ***** **** * ***** **** *******
    ******* **** ***** * ****** **** *** ***** ***** * ******** *** ******** ***** ** ******** ***** ****** hahahahahahahaha
    +1
    ***** **** ******* ***** ******** **** * ***** *** ** **** ** ****** ***** ***** *** *** ***** ***** ** **** ******* ***** ********** *** ***** ******** ******
    NewGardener NewGardener: ********** ***** ******* ****