En sevdiğim erkek cıkınca ?

smiley10

Yeni üye
En sevdiğim kızım dediğim erkek mi yoksa fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim koparıp atıcam bunu
rd4q8H.jpg

rd430f.jpg

ogi88

Yeni üye
Taşaklı bir oğlun oluyor. Ama önce bi dur!!  Herma da olabilir biraz daha erken 1 hafta daha bekle! En olmadı erkeğini hasat et çıkan tohumları değerlendir

smiley10

Yeni üye
Cvp: En sevdiğim erkek cıkınca ?

Kanka herma dediğin olayı bilmiyorum aydınlatırsan çok sevinirim

Jebitta

Yeni üye
Harmafrodit, bitkinin çift cinsiyetli olması. Bir arkadaşın konusuna yazdığımı olduğu gibi kopyalıyorum;

[font="Open Sans", sans-serif]Hacım selamlar,[/font]

[font="Open Sans", sans-serif]Daha bugün kabinimdeki bitkilerimden biri hermafrodit çıktığı için kabinimden çıkardım. Yabancı kaynaklarda yaptığım ufak bir araştırma neticesinde (tek bitki değil ve kabin içinde dişi bitki var ise) hermafrodit bitkiyi izole etmek gerekiyormuş. İzole sırasında cımbız yardımı ile erkek organlarını temizleyip belli bir süre erkek organı çıkması tekrarlanıyor mu diye gözlemlemek gerekiyormuş. Eğer ki tek bitkin bu ise hiç izole etmeden kaldığı yerde tutmaya devam edip dediklerimi yapabilirsin. Ki tekrar aynı sitede okuduğuma göre bitki erkek de olsa belli bir oranda THC üretiyormuş. Yani 'yokluk' sigarası çıkarmış olursun. Dikkat etmen gereken tek şey (varsa eğer) dişi bitkilerden uzakta, dişi bitkiyi dölleyip, dişi bitkinde tohum oluşmasını engellemek için hermafrodit bitkiyi izole etmek.[/font]

[font="Open Sans", sans-serif]Bana sorarsan ne yaptın diye, hermafrodit çıkan bitkimi besleyebilecek başka bir ışık sistemim olmadığı için kestim. Fakat erkek organlarının (polenlerin) az da olsa THC ürettiğinin yazdığı kısmı kestikten sonra okudum. Kedimin boklarıyla aynı poşete attığım için de çıkarıp kullanamadım. ÜZDÜ.[/font]

[font="Open Sans", sans-serif]Umarım açıklayıcı olmuştur. Kaynak : [/font][font="Open Sans", sans-serif]https://www.spliffseeds.nl/what-to-do-wi...bis-plant/[/font]

[font="Open Sans", sans-serif]Sevgiler.[/font]

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Herma cift cinsiyetli olması kanka hem sömek veriyor hemde tohum sıgarada kafa yapıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Holland*:
  • B bongalov:
    ****** **** ******* hahahaha *** ***** ******** ******** **** ******** *** ****** ******** ***** **** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ****** ****** *** ***** ****** **** ** ******** * ******* hahahahahahahaha
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ***** **********
    +1
  • H Holland*:
    ******* ********** ***** hahahaha*
  • B bongalov:
    hahahaha** ******* *********
    +1
  • H Holland*:
    ****** ******** hahahaha*** hahahaha* *******
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ****** ******** *** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • A ax-b:
  • H Holland*:
  • H Holland*:
    hahahaha **** hahahaha**
  • deyorke deyorke:
    **** ******** **** ****** ****** *** ***** ****** **** ** ******** * ******* hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
    ********* ** ****** ***** hahahaha** *** ***** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • B bongalov:
    ** ******* **** ****** hahahaha* ******* ****** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ****** **** **** hahahaha********
    +1
  • H Holland*:
    +1
  • B bongalov:
    hahahaha ** ******** ********** ******* ***** *** *********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******** ***** ** ****** ***** ********* *** ********** ****** ********* ****
  • H Holland*:
    ***** hahahaha** ** ********** ******* ***** hahahaha ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** hahahaha ******** ******* hahahaha ** ******** ********** ******* ***** *** *********
  • B bongalov:
  • deyorke deyorke:
  • H Holland*:
    H Holland*: **** ** ******* ** ******* ****