Erkek Cannabis Thc Üretir mi?

Rosen

Yeni üye
Kankalar bitkimin erkek çıkmasından sonra moralim aşırı bozuldu.Yeni bi maceraya atılmadan önce kafamı bi süreliğine kurtarayım diyorum.

Erkek sigara çiçeklenmeye girdikten sonra yapraklarda falan thc üretimi oluyor mu? Erkekten yararlanabiliyo muyuz yani?

Yerinde olsam sökmem, bakmaya devam eder, erkek bitkinin tüm aşamalarını gözlemleyerek tecrübe ederim.

Rosen

Yeni üye
EvdekiMizah' Alıntı:
Erkekler maalesef THC üretimi yapmıyorlar

Yabancı bi dokümanda çok az üretiyor tarzında bi cevap vardı.

Hunlu' Alıntı:
Yerinde olsam sökmem, bakmaya devam eder, erkek bitkinin tüm aşamalarını gözlemleyerek tecrübe ederim.

Kanka hiç bi sıkıntı çekmedim ben bu bitkide.Nem makinesi kullanmadım, çimlenme gübresi kullanmadım.Sadece bio-bloom vermeye başladım.Işığım zayıf ama çok yavaş büyüdü.Ama sağlıklıydı yani... Tribe sokma beni :(

Çok az derken joint şekilde fayda sağlayamıcak kadar azdır ki tek etken maddemiz de THC değil o yüzden yatırım yapmanı istemem ama genel şartları masrafsız dersen başka projen yoksa bırak kalsın tecrübe et ama medet umma, iyi forumlar.

Yussy

Yeni üye
Erkek canna

dostlar abimin deneyimlerine gore bazi turlerinin yapraginda cesitli cbn ler oldugu icin kafa yaptigini anlatmisti joint seklinde yapraklari kullanarak ::) bununla alakali yabanci forumlardada bi iki baslik gormustum incelesiin arkadasim

m

azamet

Yeni üye
thc üretimi olmasada yüksek miktarda CBD üretiyor sanırım buda birçok hastalığa iyi geliyor

Klavye12

Yeni üye
erkek cinsiyetli cannibas bitkisinde bir halt yok kardesim. bosuna zaman ve para harcamanıda istemem tek dayanağın tohum bulundurmak için büyütmek olacaksa amenna ama kafa kafa bekleme cayinida yapsan menemeninide yapsan geçmiş olsun. erkek olacak kadar büyüttügune göre geriye bisey kalmamis kürek.cekme bosa başla.baska günlüğe kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
    B badtrip420: ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **