Erkek Esrarı dişileştirme

Newgrower2688

Yeni üye
Selam kankalar ben de yeni yeni başladım bitkilerim büyüdü ama erkeğe dönüştüler sanırım dönüştüler diyorum çünkü daha önce dişi gibi kıllar vardı ama büyüyünce polen vermeye tozlaşmaya başladı sanırım böyle olunca da erkek oluyormuş bu nedenle dişileştirme diye bir şey duydum aslı var mıdır bilmiyorum işin ehli biri varsa bana yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkür ederim

2MoreWeeks

Doktor
Kanka dişiye dönüş mümkün değil.

Eğer şuan hiç pistil görmüyorsan hiç dişi olmamış demektir. Ne kadar erkek ağırlıklı bir herma da olsa dişiliğini gösterirdi. Seninki anadan doğma erkek kanka.

Sömeklerden çıkan yaprakların ilk formu pistile benzer. Gördüğün odur.

Geçmiş olsun.

nightdrive

Yeni üye
Bitkin çift cinsiyetli olabilir yada bitkine çok fazla stres yaptırdıysan yalancı sik(muz) çıkarmış olabilir.
İkisinide anlatım sana bitkin çift cinsiyetli ise bunu başında anlayıp yumurta keselerini kesip atıcaktın kıllı keselere ellemeyip.
Muz çıkarması demekte bitkini aşırı stres yaptırdıysan bitkin streslenip yalancı sik çıkarıyor ve kendi kendini döllüyor ve tohumlu sigaran oluyor bunun önüne geçemezsin.

Newgrower2688

Yeni üye
Anladım kanka peki şimdi 2 si erkek çıktı ama diğer ikisi hala dişi ve ben onları ayırdım ama tabi ben işi çözüp ayırana kadar polenler falan her yere saçılmıştı döllenme olmuş mudur

2MoreWeeks

Doktor
Anladım kanka peki şimdi 2 si erkek çıktı ama diğer ikisi hala dişi ve ben onları ayırdım ama tabi ben işi çözüp ayırana kadar polenler falan her yere saçılmıştı döllenme olmuş mudur

Kanka erkek olduguna kanaat getirir getirmez kafasına poşeti geçirip boğazına dayıyacaksın bıçağı. Tabi ki bahsettiğin bu durumda döllenme riski var.

ben bi odada erkek olduğunu geç farkettiğimde alarma geçiyorum, dişileri başka yere alıp ortamı alkolle ince ince temizliyorum siliyorum. Taşak dediğin şey "pıst" diye patlayan bişey. tavana bile yapışır kalır. Aman diyelim şaka olmaz polenle. Nasıl polen dökecek kadar olgunlaşmasına rağmen dikkat edemedin anlamadım ama kızları korumak istediğim için sert çıkışıyorum kusura bakmıcaksın.

Newgrower2688

Yeni üye
Kanka bu konuda yeniyim başta da dediğim gibi ben o polenleri normal zannediyordum ki sonradan forumda okuya okuya keşfettim onların erkek olunca diğerlerini de etkilediğini inşallah bir şey olmamıştır gerçekten moralim çok bozuldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* hahahaha**
    5.yaprak 5.yaprak: ***** ********* hahahaha**