erken çiçeklenme sorunu

jarxle

Üye
arkadaşlar merhaba, 21. günde kızlar 2-3 gündür beyaz pistiller çıkmaya başladı. bir sorun var mı sizce, erken mi çiçekleniyorlar? 4-5 gün önce HPS lamba geldi denemek için taktım 4-5 saat çalıştırdım bundan mı oldu acaba. son 2-3 fotoda daha iyi gözüküyor pistiller. tohum og kush auto

jarxle

Üye
pistillerin oluşması normal mi dostum bu günlerde? sanki onlar da daha geç çıkacak gibi anımsıyorum, ondan korktum

Aguş

Doktor
Biraz erken çiçeğe girme belirtisi vermiş ışıkla alakası yok 1 haftaya girer

Son düzenleme:

thrasher

Kıdemli Üye
potasyum ihtiyacı olana kadar bekle bence yapraklardan belli ettiği an bloom ver şuan vermen mantıksız bence bazı genetiklerin pistllerle beraber çıkıyor

Ayrı problem bende de var hasatın kelle basi 20gr olursa otur sukret. Bende olma sebebi 1 hafta isiksiz kalmalari ve boktan toprak.

jarxle

Üye
Sıkıntı değil kanka, auto sonuçta. Bendekiler de 17. ve 20. gün pistil verdiler. Yalnız ön çiçeklenme uzaması başlamadan önce saksıların kenarlarına ulaşacak şekilde serpilseler iyi olur. Işığı yükseltirsen açılmalarını sağlarsın. Sürekli yakın olsun diye bir şey yok aslında, güçlü ışık bitkiyi minyatürize edebilir.
sağolasın dostum, bence de biraz öyle oldu çok sık filizleri, hep iç içe oldu garibim, uzaklaştırmadım ışığı. 1-2 gündür yükseltiyorum hakkaten açılıyor boğmuşum kızları.

Cannabis66

Yeni üye
arkadaşlar merhaba, 21. günde kızlar 2-3 gündür beyaz pistiller çıkmaya başladı. bir sorun var mı sizce, erken mi çiçekleniyorlar? 4-5 gün önce HPS lamba geldi denemek için taktım 4-5 saat çalıştırdım bundan mı oldu acaba. son 2-3 fotoda daha iyi gözüküyor pistiller. tohum og kush auto

Cin lamba cin buds kücük ve kibce hahaha sorun lambada ise yarar Leder 500€ basliyor bosa kimse ucuz lamba alib ugrsmasin. Bence HPs lambadan vezgecmeyeceksiniz en dogrusu veya basacaksiniz 500€ 1.2 metre Kare icin

M4TAD0R

Üye
Bakin arkadaslar HPs lambalardan vazgecen veya SANlight, Fluencer, led baska lamba kulanan gitsin diyarbakir otu I sin aynisi demem oki HPs lamba Dan vazgecmeyin iste böyle felajet olur bir bitki 700g dusuk yaparsa o grow deymez
600 watt shp (çift spektrum
+elektronik balast) kullanıyorum kanka 12-12 yapmalı mıyım sizce

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********