Erken çiçeklenmeye girdiler boyları uzamadı ve yaprakları sarardı ?

cashflower

Yeni üye
20.günde çiçeklenmeye girdiler. Fotoğraftaki 11.gündeki boyu gözüküyor. Şuan 28.gündeler boyları 20 cm. Kısa kaldılar ve yapraklar sarardı sebebi nedir ?
(oto-bitki)

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
Bitki bir olumsuzluktan dolayı stres yapmış çiçeğe girmiş. Şunu yapmayın kardeşim erken hasat alicam diye auto bitki ekliyorsunuz grow bilmiyorsunuz bitki 20 günlük çiçeğe giriyor bütün emeklerin çöp oluyor. Yazık günah emeklerine valla üzüldüm. Bu bitkiyi yetistirecekseniz photo bitki yetiştirin hem her türlü stresle başa çıkar ve kontrol sende olur boşu boşuna zaman ve emek kaybı yasamazsin. He ne olur en fazla birşeyleri yanlış yada eksik yaparsan . Bitki yavaş gelişir ama sonunda seni üzmez yani boyle bir durumla karşılaşmazsınız. Bitkini istediğin zaman çiçeğe sokarsın. Geçmiş olsun artık yapicak birşey Yok

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Bitki bir olumsuzluktan dolayı stres yapmış çiçeğe girmiş. Şunu yapmayın kardeşim erken hasat alicam diye auto bitki ekliyorsunuz grow bilmiyorsunuz bitki 20 günlük çiçeğe giriyor bütün emeklerin çöp oluyor. Yazık günah emeklerine valla üzüldüm. Bu bitkiyi yetistirecekseniz photo bitki yetiştirin hem her türlü stresle başa çıkar ve kontrol sende olur boşu boşuna zaman ve emek kaybı yasamazsin. He ne olur en fazla birşeyleri yanlış yada eksik yaparsan . Bitki yavaş gelişir ama sonunda seni üzmez yani boyle bir durumla karşılaşmazsınız. Bitkini istediğin zaman çiçeğe sokarsın. Geçmiş olsun artık yapicak birşey Yok
bitkiyi vegte bu şekilde büyüten kişi çiçekte'de bitkiyi bu hale getirir. çiçeğe geçince ne yapacak geri mi dönecek.

cashflower

Yeni üye
2 kere kelle aldım ve bitki teliyle dallara yön verdim. İlk 14 gün gelişimleri iyiydi sonrasında bu şekilde kaldılar.

Ü

Üye silindi 18784

Guest
aşırı sulama ph sorunu yüksek gübre verme sorunu hepsi var dostum bitkilerinde

Silas

Müptezel
Selam, demekki tohumlar auto ve bu gayet normal. Hiç sıkıntı yapma, şöyle düşün; erken hasat alacaksın. Sararmanın nedeni potasyum eksikliği, bitki çiçeklenmeye girdiğinde potasyum ihtiyacı ani şekilde çok fazla artar, bitki ani artan potasyum ihtiyacını alt eski yaşlı yapraklardaki potasyumu çekerek sömeklere taşır, alt eski yaşlı yapraklar leke leke şekildeki gibi büyüyen lekeler şeklinde sararır. %50 grow %50 çiçeklenme gübresi ver. Umarım bitkiye auto muamelesi yapıyorsundur çünkü hızlı hasat alman gerek, 20/4 veya 24 periyodunu uygula, ışığı 60cm den yakın verme, sömekler daha şişer sıkıntı yapma. Hasadın bol olsun.

Dou

Yeni üye
Çok s... Le çok çocuk olmaz lafının örneği. Herseyi azar azar verin şunlara, onlar istemedikçe birşey vermeyin

justiv3

Yeni üye
Ben 3 4 dereceli soğuk odada devam ediyorum gelişimi felaket yavaşladı bu ayarda strese dayanıklı bitki çıkarmayı başarırsam iyi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********