Erken Hasat Zorunlulugu Kafasi Olur Mu?

berkeogz

Yeni üye
Kankalar bitkiler su an fotograflarda gorundugu gibi. Su an bugun yarin kessem kurutsam kafasi ne kadar zayif olur? Genetikler big bud normalde ~20% THC seviyesi oluyor bitkiler auto ve 40. gundeler. Yaklasik ne kadar bir thc alirim su an kesilse? Bekle duzgun duzgun hasatini yap diyeceginizi biliyorum ama harmanliktan kesmiyorum sabirsizliktan degil yani. Evde patlama olasiligi olustu da her an bugun yarin biri gelebilir ve saksiyi da goturecek baska yer de yok. Yani kestim kestim kesmezsem kokten sokup aticam. Lutfen yorumlariniz nedir kankalar?

toarich

Yeni üye
kafa yapacağını hiç zannetmiyorum bi şekil yap kurtar o bitki sökülmez ne güzel bakmışsın :(

S

silas

Guest
bitkin daha çiçeklenme aşamasının başında, bu dönemde çok çok az miktar thc ya vardır ya yoktur. Pek işine yarayacağını düşünmüyorum, bitkiyi kesme değilde dışarda bir yere ekebilirsin. Kolay gelsin

Bu haliyle hasat edilmez orası kesin, seni erken hasat etmeye zorlayan koşullar ifşa olma tehlikesi vb. sebeplerse söküp atmaya tereddüt bile etme derim. Hemen gaza gelme, bu bitkinin gelişimini tamamlaması için tam olarak güvenli bir çare bulamadığın sürece deneme bunu. Naçizane tavsiyem...

uflenti

Moderator
Kanka eğer güvenebildiğin bi arazi bulabilirsen saksı ile götür oraya ek ama saksı ile. Biraz strese girerler ama sonun da en azından kafa edecek bi miktar elde etme ihtinalin var. Not. saksı ile ekeceksen saksının yanlarına delikler del.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!