Erken Teşhis Önemli - Yardım İsteği

uflenti

Moderator
Güzel 1-2 hafta daha vejetasyona devam eder. Yaprağını kökten kırma. uçlarını trim yap. Çünkü yapraklar azot yüklü. Rast gele

Maniya

Yeni üye
Güzel 1-2 hafta daha vejetasyona devam eder. Yaprağını kökten kırma. uçlarını trim yap. Çünkü yapraklar azot yüklü. Rast gele
Eyvallah reis, 2 gün önce 7/8 tane muz çıkardı hermaya döndü erkenden patlamadan kestim torbaları, şu an sıkıntı yok tam çiçeğe girmek üzere gibi görünüyor, artık kes buda yapmam, dalları ayırdım iple ışık alsın diye hafiften kastırdım sağa sola, o şekilde bırakacam fakat bugün yaprak renkleri açık yeşil olmuş, yeni çıkanlar koyu orjinal renkte ama büyük ve eski yapraklar ağırlıkla %80 açık yeşile döndü, bunun özel bir sebebi var mı? 1 haftaya yeni görseller eklerim. Bir de çiçeğe girince tepeden boy uzaması bitecek mi? Yeterli mesafe var kabin içinde ama ışığa iyice yaklaştı, uzaklaştırmak istemiyorum boya gitmesin diye ama gelişim sürecinde boya gitme olacaksa strese girmesin diye kademeli ışık mesafesini artırabilirim?

Son düzenleme:

Maniya

Yeni üye
Güncelleme

Tam bugün 30 günlük oldu ve son durum aşağıdaki gibi, bundan sonra uzama olur mu? Işık mesafesi nasıl olmalı? Yaprak renk ve lekeleri normal mi? Yorum rica ederim

Maniya

Yeni üye
Güncelleme
Bugün itibariyle kızım 40 günlük oldu, son durumunu gösteren görseller aşağıdaki gibidir. Bu sürece kadar sadece Aptus All in one ile besledim, gübrenin görselini de aşağıya bırakıyorum. Çiçeğe girdikten sonra calmag eksikliği fark ettim ve son 2 sulamayı -yaklaşık 3/4 gün arayla- sadece calmag ile yaptım. Işığa ve fana olan mesafesi de aşağıdaki görsellerde mevcut, bu saatten sonra elimde olan AN bigbud ile desteklemeyi düşünüyorum. Gördüğünüz eksik ya da hata konusunda yönlendirme ve yorum rica ederim.

Tohumdan çiçeğe kullandığım gübre

Tavan mesafesi

Genel görüntü

Diğer görseller

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** *****