Esrarı kandan temizleme

Dostlar çarşamba günü adli tıpa çağırdılar kan testi için o güne kadar kanımı temizlemek için neler yapabilirim neler tüketebilirim kan hakkında bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim dostlar

muadip

Müptezel
Kankam ozamana kanda kalmaz zaten.
İdrar testi sıkıntı 1 ayda falan anca temizleniyor.

Kankam ozamana kanda kalmaz zaten.
İdrar testi sıkıntı 1 ayda falan anca temizleniyor.
Kankam inşallah iyi düşünelim iyi olsun ama çoğu kişi çıkar diyor az önce nefesinden bile çıkar dedi birisi her gün düzenli kullandığım için, ben elimden geleni yapacağım gerisi allahın takdiri ama bu kanı en hızlı nasıl temizlerim acaba limon maydonoz vb dışında

muadip

Müptezel
Kankam inşallah iyi düşünelim iyi olsun ama çoğu kişi çıkar diyor az önce nefesinden bile çıkar dedi birisi her gün düzenli kullandığım için, ben elimden geleni yapacağım gerisi allahın takdiri ama bu kanı en hızlı nasıl temizlerim acaba limon maydonoz vb dışında
Kankam kanda olması demek senin kafanın hep güzel olmasi demek rahat ol inslh bişey cikmicak.

sirke iç sabah akşam oğlen . mideyi delme tok karnına iç
Kanka mandalinasından maydonoz limonuna yoğurduna herşeyi bugün aldım asıldım ama sirke almadım evdekilere de ayıktırmamam lazım muhabbeti sirke ne alaka demesinler. Her neyse yarın son günüm çarşamba teste gidicem yarın sirke içsem 1 günde faydası olur mu?

growup

Üye
Kanka mandalinasından maydonoz limonuna yoğurduna herşeyi bugün aldım asıldım ama sirke almadım evdekilere de ayıktırmamam lazım muhabbeti sirke ne alaka demesinler. Her neyse yarın son günüm çarşamba teste gidicem yarın sirke içsem 1 günde faydası olur mu?
sirke yakıyo thc yi .bol su iç idrarla atarsın

zengin kahfaltı yap çarşamba sabahı aç gitme
Kanka şimdi çıktım üzüm sirkesi aldım bi şişe. Yarına kadar bir kaç kere içerim. Zengin kahvaltı edicek bir durumum yok fakat evde kuruyemiş var vişne suyuyla gömsem fındık fıstık hesabı yeterince zengin olur mu kankam ya. Ne hallere düştük ****

growup

Üye
Kanka şimdi çıktım üzüm sirkesi aldım bi şişe. Yarına kadar bir kaç kere içerim. Zengin kahvaltı edicek bir durumum yok fakat evde kuruyemiş var vişne suyuyla gömsem fındık fıstık hesabı yeterince zengin olur mu kankam ya. Ne hallere düştük ****
olur kanka evden çıkmadan 1 çay bardağı daha sirke iç. daha önce işe yaradı arkadaş içmediği uyuşturucu yoktu hiç birşey çıkmadı tahlilde temiz. umarım yırtarsın kolay gelsin

muadip

Müptezel
Dostum selam. 3 ay boyunca günde Bi kere içtim. Yeni yasadan dolayı şimdi tekrar idrara çağırdılar. Son 30 gündür içmiyorum. Bu süreçte günde 3-4 litre su harici her gün sirkeli su maydonoz suyu limon suyu süt yoğurt yağ yakıcı 15 gün hergün 5 km koşu. İdrar sökücü kullandım Bi haftada. Test sonucum ne olur sence. Çıkar mı
İdrardan 30 günde temizleniyor. Hiç bişey çıkmaz. Tertemiz olmuşsun dur.

growup

Üye
Kanka hiçbir şey kalmamıştır. Ben kokainden yakalandım bu şubat hala bekliyorum. Deno şubeyi arıyorum daha dosyam gelmemiş diyolar. Süreç nasıl işliyo ayıktırabilcek var mı ya?
6 ay içinde çağırmaları gerekiyor ama adalet tıkanık. benim yargıtayda 7 yıldır bekleyen dosyam var hala savcı mütelası. ilk testte temiz çıkarsan ve psikolojik olarak da kullanmam bir daha diye gidersen salarlar

xxman

Yeni üye
Dostlar çarşamba günü adli tıpa çağırdılar kan testi için o güne kadar kanımı temizlemek için neler yapabilirim neler tüketebilirim kan hakkında bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim dostlar
Kardeşim kan testi yaptirdiysan bunu. Hakkında bilgi verebilirmisin? Cevaplarına çok ihtiyacım var inan.

paşo

Yeni üye
bro bu kadar emeğin sonucu nasıl bir sonuca ulaştın umarım hakkını almışssındır

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kkush kkush: ******* ** hahahaha ****** ******