Esrar içmenin en kötü tarafı

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Üstadım başından beri sizin yazdığınız tüm konuları ve mesajları keyifle okuyorum zaten.
Ben makara olsun diye yazıyorum hanımın muhabbeti.
Hanımına kahvaltı hazırlayan, elinde bir poşet taşıtmayan, onun istedikleri olsun diyen bir adam sizce kılıbıkmıdır yoksa bunun adı başka birşeymidir.
Çok şükür benim esrarımı hoş görüyor ve karışmıyor. Bende zaten günde bir sigara içen adamım. Ama olduda benim içtiğimden az da olsa üzüldüğünü görsem, tereddütsüz o an bırakırım o çok sevdiğim esrarı.
Allah herkese bizim gibi evlilik nasip etsin. (Tabiki birazda duman)
:)
Allah mutluluğunu bozmaz inşallah bilader

ELON KUSH

Kıdemli Üye
valla kankalar hepimiz içici keyifçi insanlarız buradaki herkes sikinin keyfine göre yaşıyor. alkolden, boş sıgaradan daha zararsız diye kendimizi kandırdığımız zamanlar olmuştur ki bir çoğumuz hala bu moddayız ama bu kız gözüktüğü kadar masum değil her güzel şeyin bi kusuru vardır sonuçta. 6 senedir düzenli içiyorum son 2 senedir sıgara içmekten haz etmiyorum ama bırakamıyorumda her seferinde elimi gırgırla çarşafta buluyorum. en basit zararlarının başında diğer uyuşturucuları insanın gözünde masumlaştırıyor yapıştırıyım gelsin gözüyle bakıyorsun, unutkanlık çabası,düşünüp odaklanamama, paranoya, iradesizlik türevi şeyler. iradesizlik paranoya türevi şeyler insanın kendi psikolojisiyle alakalı tabi herkes iradesiz değil ama emin olun 2-3 sene içip bırakmakla 8-9sene içip bırakmanın arasında dağlar kadar fark var şimdiki aklım olsa yol yakınken henüz irade sahibiyken bırakırdım ama tren raydan çıktı. ne kadar ben iradeliyim işimde gücümdeyim elimin altında uğraşacsğım bir şey var boşta kalmam arap raatta kal desenizde mari seneler içinde hayatınızın bi parçası oluyor alışkanlık haline geliyor fiziksel bi tribi yok ama beyin yedirtip aptallaştırıyor. emin olun bırakmak düşünüldüğü kadar kolay değil. ben her türlü bırakırım modunda ilerlerseniz seneler sonra mari sizin için su gibi temel ihtiyaç oluyor ve bırakmak aklınıza bile gelmiyor, bırakmak istemiyoruz niye bırakayım kardeşim ben keyfimdeyim diyorsunuz. 2-3 senedir takılıyorum kanka bazen 3-4 gün içmediğim oluyor içmediğimde baş ağrım uykusuzluk gibi sıkıntılar çekmiyorum diyorsanız yol yakınken bir daha içmeyin size akıl vermiyorum yanlış anlaşılmasın. mari dahil diğer tüm dalgaları içtiğimizde beynimizde zibilyon tane hücre ölüyor beynin kimyasal anatomisini komple altüst ediyor bu yüzden high moduna giriyoruz bunu bir çoğumuz biliyordur. bunlar geçici sürelidir ama kullanmaya devam ettikten sonra hücreler öle öle kendini yenileyemez hale gelir bütün beynin kimyasal anatomisi değişir ve kendini eski haline döndüremez sonra pat diye psikiyatrik atak triplerine giriyoruz. bu söylediklerimi internetten okumadığıma emin olabilirsiniz kendimden ve dostlarımdan tecrübe ettiğim şeyler keşke internette okusaydım. dediğim gibi bu kızın zararı beyine kimse kimseyi kandırmasın esrarın kötü yanı yok diye

Smokycat

Müptezel
keşke internette okusaydım
İnternette bilimsel yayınlarda bu söylediklerinizin bir tekini bile bulamazsınız, esas olan şudur; "Zehiri miktar doğurur", bu alkol de olabilir, baklava da veya herhangi bir ilaç da, insan ne yazık ki iradesine sahip olmakta güçlük çeken bir varlıktır, bu yüzden obez olur, alkolik olur hayatını mahveder, sigara mesela, günde 5 adede kadar vücut aldığınız zehiri absorbe eder, altıncıdan itibaren zehir birikmesi başlar, herşeyiz azı karar çoğu zarar demiş atalarımız, boşuna dememişler..

Zembilli

Yeni üye
Benim de vakti zamanında hanım karşı idi içmeme,şimdi o sarıyor hazırlıyor beraber içiyoruz :D
Nasıl oldu dersende,baktı benden bı bok olacağı yok oda bana uydu napsin garibim..İkna edebilirsen eğer bu durum tadından yenmiyor,ama edemezsen de yengemi dinle derim :)
hayat boyle kanka eşlerden biri içiyorsa diğerinin kaçışı yok tek içilmez bu meret :cool: kanka uzmanlık alanına giriyormu bilmiyorum ama 3 bin tl bütçe ile 3 photoya bakacak ısı sorunu yaşatmayacak led varmı dersen 1-2 ay daha bekleyip 4-5 bin gibi bütçe ilemi bakalım şaşırdım

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Üstadım başından beri sizin yazdığınız tüm konuları ve mesajları keyifle okuyorum zaten.
Ben makara olsun diye yazıyorum hanımın muhabbeti.
Hanımına kahvaltı hazırlayan, elinde bir poşet taşıtmayan, onun istedikleri olsun diyen bir adam sizce kılıbıkmıdır yoksa bunun adı başka birşeymidir.
Çok şükür benim esrarımı hoş görüyor ve karışmıyor. Bende zaten günde bir sigara içen adamım. Ama olduda benim içtiğimden az da olsa üzüldüğünü görsem, tereddütsüz o an bırakırım o çok sevdiğim esrarı.
Allah herkese bizim gibi evlilik nasip etsin. (Tabiki birazda duman)
:)
Adamsın kardeşim onlar bizim her şeyimiz allah mutluluğunuzu bozmaz inşallah dilerim bir ömür boyu mutlu olursunuz....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ********* *** ****** ******* **
  • dyco dyco:
    ** **** ***** *** ****** ****** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha **** ******* ********* ******** **** **
    hahahaha ********* ********* ******* ***** ********* *** ** ********* ********* ***** ****** * *****
    ****** **** hahahaha* ***** ****** ***** ******* ******
  • dyco dyco:
    ****** * ****** ****** ********** **** ****** *** ******* ****** **** **** ******* ********* ******** **** **
    ****** *** hahahaha**** ***** ******* ******** hahahaha* ******
  • dyco dyco:
    **** ******** ** **** hahahaha hahahaha*
  • elchavoo elchavoo:
    **** ***** ****** ***** **** ******** *** hahahaha**** ***** ****** ******* ** *** **
    *** ******* hahahaha* hahahaha**
    **** ***** ****** ***** **** ******** *** hahahaha**** ***** ****** ******* ** *** ** *** ***** ******* ********** ***** ***** ***** ***** ***** ** ***** ****
    hahahaha*** *****
  • dyco dyco:
    **** hahahaha ******** ***** ******** *** ****** ******** ***** ***** hahahaha******* * ****** ****** ********** **** ****** *** ******* ****** ****
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • elchavoo elchavoo:
  • dyco dyco:
    ********** *** ***** ***** *** ********** ***** ***** **** ******** ****** ***
  • elchavoo elchavoo:
    ********* ****** ***** hahahaha * ******** ******** *** *** ******** ********* ********** hahahaha***** hahahaha
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
  • dyco dyco:
    dyco dyco: **** *******