Esrar kokusunu nasıl muhafaza edelebilirim ?

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Yakın zamanda şehir arası yolculuk yapacağım, yanımda birazda cigara götürmeyi düşünüyorum cigaranın kokusunu tam anlamıyla muhafaza etmem için neler yapabilirim ? Nadirde olsa köpek ile arama yapıyorlar, köpeğin kokuyu duymasını önlemek için birseyler yapılabilir mi .

luvi

Yeni üye
Cam kavanoza koy ağzına conta olarak streç ya da poşet gibi bir şey koy kapat yeterli olur

benridarkblue

Kıdemli Üye
kankacım valla yapcak bir şey yok en güzeli elinin altında olacak baktın köpek vs arama var atacaksın . en makul yol budur sayısız defa yolculuk yaptım korkanın çocuğu olmazmış . ve emin ol hiç bir şeyde olmaz koy cebine devam

• Like
Tepkiler: WDT

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Güzelce kavanoza koy strecle üzerine parfüm sık oturduğun yerin üst tarafına koy git takmayın böyle şeyleri kilo koyup gittiğimiz bilirim, bu tarz mevzularda ihbar yememek önemli , alnında mi yazıyor ne götürdüğün kendini kasma yeter

WDT

Üye
Yakın zamanda şehir arası yolculuk yapacağım, yanımda birazda cigara götürmeyi düşünüyorum cigaranın kokusunu tam anlamıyla muhafaza etmem için neler yapabilirim ? Nadirde olsa köpek ile arama yapıyorlar, köpeğin kokuyu duymasını önlemek için birseyler yapılabilir mi .
Kanka biraz kısmet işi ama sana kendi yöntemimi anlatayım. Bavul harici bir tane askılı çanta alıyorum yanıma. İçine ıvır zıvır tişört falan dolduruyorum. Streç e sarılı halde çantaya koyuyorum.muavin e bavul u etiketletiyorum. Çanta yı yanıma alacağımı söylüyorum.Koltuğumun iki üç sıra arasında üst e koyuyorum. İnene kadar o çanta benim deil. Kolay gelsin kanka

Tunç

Kıdemli Üye
Kanka biraz kısmet işi ama sana kendi yöntemimi anlatayım. Bavul harici bir tane askılı çanta alıyorum yanıma. İçine ıvır zıvır tişört falan dolduruyorum. Streç e sarılı halde çantaya koyuyorum.muavin e bavul u etiketletiyorum. Çanta yı yanıma alacağımı söylüyorum.Koltuğumun iki üç sıra arasında üst e koyuyorum. İnene kadar o çanta benim deil. Kolay gelsin kanka
Güzel taktik

Ne sıkarsan sık köpek yine de alır kokuyu iki yol var sadece %100 kurşundan bi kutu bulabilirsen steçle vakumlayıp kutuya koy kutuyuda vakumla at çantaya valizliğe değil de üst çantalığa koy büyük ihtimalle alamaz kokuyu ama bunları eldivenle yap ve giysilerini değiştir üstüne geçen kokuyu her türlü alır ve havlar sana

ya da kızana girmiş dişi bi köpeğin idrarını alıp streçin üzerine sürersen köpek görevini unutuyor dişinin kokusuna odaklanıyor bu yöntemi de patlayıcı köpeklerine karşı işid kullanıyordu bi çok defa geçirdiler bu yolla

Kimde Bu

Müptezel
Köpek varsa geçmiş olsun kanka. ama salça veya turşu kavanozuna gömebilirsen iş görecek bir yol

MalrukLord

Doktor
valla artık polis de biliyor alakasız salça turşu kavanozlarında bir şey olabileceğini :D en son yakalandı işte salça tenekelerinin içinde 40 kilo :D

Cannakush

Yeni üye
Işin içinde köpek girerse kardeşim Ne yaparsan yap turşunun içine de koşsan acı biber sosu da sıksan yakalanırsın olaya köpek girdiği zaman olay bambaşka Arkadaşlar biraz mizah yapmışlar ama en fazla yapacağın çekiniyorsun 10 gram civarında üstüne alırsın güzel vakum varsın paket yaparsın köpeğe gördüğün zaman Ayağında ön tarafa ya da arka tarafa vurursun gider parmak izi vesaire bırakmazsan inkar edersin şunu da söyleyeyim çoğu otobüste Ben bizzat buna şahit oldum otobüsü dur durduklarında sen köpeği falan görmüyorsun köpek arabada bekliyor kimlikler toplanırken, köpek otobüsün arkasından geliyoruz bagaj kısmına sokuluyor Saniyeler içinde işini bitiriyor, çıkıyor sadece o bagaj kısmında oturan yolcuların görüş açısı iyi ise görüyor bizzat buna şahit oldum yolcuların çoğunun haberi dahi olmuyor çekinmek de haklısın Aklında soru işareti varsa hiç kalkışma böyle bir işe kendinizi tehlikeye atma bak köpeği otobüsün içine sokarlar ise üst kısmına Kurtulma şansın yok

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Geçmiş zaman olur ki ilçeye gittim köylüden çözmeye eleman araç koltuk kılıfının içine koymuş kavanozu. Otobüse arka kapıdan bindim binerken de basamakta koltuğun altına koydum malzemeyi. Arkaya köşeye oturdum ön koltuğun altına doğru ayağımla zulaladım. Zaten 3-5 kişi vardı ilçe otobüsü. Polisler genelde etiket olmuş arabaları durduruyordu. Şahin, pejo modifli bmwler falan. Durdursaydı tepiği koyup 2-3 koltuk öne bile atsam unutulmuş poşet olucaktı. Alışveriş yahut taşımaya gidiyorsam kesinlikle kafam güzel gitmem. Aldığımda da kafamı eve gidene kadar yapmam. Altın kuralım.

Tunç

Kıdemli Üye
Ne sıkarsan sık köpek yine de alır kokuyu iki yol var sadece %100 kurşundan bi kutu bulabilirsen steçle vakumlayıp kutuya koy kutuyuda vakumla at çantaya valizliğe değil de üst çantalığa koy büyük ihtimalle alamaz kokuyu ama bunları eldivenle yap ve giysilerini değiştir üstüne geçen kokuyu her türlü alır ve havlar sana

ya da kızana girmiş dişi bi köpeğin idrarını alıp streçin üzerine sürersen köpek görevini unutuyor dişinin kokusuna odaklanıyor bu yöntemi de patlayıcı köpeklerine karşı işid kullanıyordu bi çok defa geçirdiler bu yolla
Arayan köpek dişiyse kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********