esrar nasıl bırakılır help

Volo

Yeni üye
dostlar 7 8 senedir aralıksız içiyorum günde 1 1.5g düzenli olarak ekstra olarak sürekli arkadaşlarla çıkıyoruz 2 3 de dışarda içiyorum bırakmak istiyorum psikolojik olarak beni zorlamaya başladı dengessizleştim içmediğim zaman büyük sıkıntı oluyor nasıl bırakabilirim 1haftalığına şehir dışına çıktım iş gereği kafayı yedim dengem değişti bırakmam gerektiğini artık düşündüm en azından bir süreliğine yardımlarınızı bekliyorum çok denedim ama yenik düştüm hep

Mordecai

Moderator
azaltarak toleransı en düşük seviyede tutarak tüketmeye çalış kanka.
bende 10 senelik bir sürekli tüketim sonrası, askerde 30 gün içmedim.
geri çekilimi zor oldu ama dünyanın sonu değil spor ve egzersiz yaparak destekleyebilirsin terleme nöbetlerini vs.

oturanboga35

Müptezel
Knk 6 aydır hafta da bir iki kez kullanıyorum son bir haftadır her gün. Şimdi 3 haftalık bir ara verdim bu gün 3. Gün daha çok terlemeye başladım tribe girdim şimdi acaba ondan mı oluyor bu kadar çok icmememe rağmen de olur mu?

Mordecai

Moderator
olabilir kanka, aslında toleransı düşük tutmuşsun güzel bu şekilde tüketmen.
bol su tüket ve egzersiz yap üstesinden gelirsin.

oturanboga35

Müptezel
Sağol knkam. Genel olarak az içiyorum. Geçen sene 50-60 Gr hasat aldım yakınım da yörem de kim varsa herkese ikram ettim. Kendim iki kapakta bayılan biriyim toplasan 50-60 gr in 10 Gr ini ben içmişimdir.

YAGA

Kıdemli Üye
Kanka bir düzen bir planlama şart bence, kendimden örnek verecek olursam haftanın 3 gününü spora ayırıyorum 2 günü ise cigaraya. 2 gün free. Hem beni yormuyor hem bağlı hale gelmiyorum hemde kafam düşmüyor hep aynı etki. Bende bi ara çok abarttım ama şuanki plana değişmem asla. Cigaranın tadı böyle bam başka çıkıyor bence. Umarım atlatırsın kardo

convik

Doktor
Knk 6 aydır hafta da bir iki kez kullanıyorum son bir haftadır her gün. Şimdi 3 haftalık bir ara verdim bu gün 3. Gün daha çok terlemeye başladım tribe girdim şimdi acaba ondan mı oluyor bu kadar çok icmememe rağmen de olur mu?
hocam yaz geldi ondan olabilir :D son iki üç gündür hava basıyor baya adama. tüketimin gayet dengeli hafta 1 2 kez. darısı başıma. 15 gündür bir hafta ara vericem diyorum her akşam yine kendimi fişekle buluyorum. bir gece içmesem uyuyamayacakmışım gibi geliyor.

oturanboga35

Müptezel
hocam yaz geldi ondan olabilir :D son iki üç gündür hava basıyor baya adama. tüketimin gayet dengeli hafta 1 2 kez. darısı başıma. 15 gündür bir hafta ara vericem diyorum her akşam yine kendimi fişekle buluyorum. bir gece içmesem uyuyamayacakmışım gibi geliyor.
Knk ben içince uyuyamıyorum. Kafam yüksekken yatayım sanki uyumamışim gibi yarım yamalak uykusuz kalkıyorum

convik

Doktor
Knk ben içince uyuyamıyorum. Kafam yüksekken yatayım sanki uyumamışim gibi yarım yamalak uykusuz kalkıyorum
güzel sigara içiyorsun demek ki dostum.
aynı durum yıllardır bende de var ama kısır döngü uyuyabilmek için içiyorum ama uyandığımda kafam uyuşuk dayak yemiş gibi kalkıyorum. valla artık çözüm bulamayıp doktara gittim iki gündür bakalım ilaçla biraz ara vermeye çalışıcam. ara verebilirsem de haftada veya 2 haftada bir takılırım bundan sonra.

Dostum en iyisi hafta sonundan hafta sonuna sigara iyi dayanıyor o zaman hemde biktirmiyo sürekli yapınca biktiriyor
Aynen hocam.

Son düzenleme:

Volo

Yeni üye
kanka vücut kannabinoidlere uzun kullanımlarda çok alıştığı zaman, bıraktığında yani geri çekiliminde; uykusuzluk, terleme ,sinirlilik, enerji düşüklüğü ve hastaymış gibi bir etki bırakıyor.Uzun süreli değil ama atlatılabilir birşey.
bu sıkıntıları yaşıyorum kanka terleme harici hepsi

Volo

Yeni üye
Kanka bir düzen bir planlama şart bence, kendimden örnek verecek olursam haftanın 3 gününü spora ayırıyorum 2 günü ise cigaraya. 2 gün free. Hem beni yormuyor hem bağlı hale gelmiyorum hemde kafam düşmüyor hep aynı etki. Bende bi ara çok abarttım ama şuanki plana değişmem asla. Cigaranın tadı böyle bam başka çıkıyor bence. Umarım atlatırsın kardo
spor ile destekliyicem kanka kendimi psikolojikmen yenemiyorum çok zorluyor beni esrarında öncesi olduğu için illa birşeyler içmem gerekiyor kafasındayım hep bişeyler içmeden sinirimi öfkemi atamıyorum eğlenemiyorum kafasına girmişim kanka artık yıllardan beri olduğu için inşallah spor beni bi nebzede olsa rahatlatır

Kanka hasati aldigin vakit esine dostuna ikram et elindeki sigarayi hizla tuket sonraki hasat donemini en azindan 1 2 ay icmeden beklemeye ayarla ben oyle yapiyorum ve kendisiyle yillardir duzeyli bi iliskim var

MalrukLord

Doktor
uzun süreli kullanımlardan sonra en iyisi diyetli bırakma. Su içicen sadece içecek olarak. Besinler 1 ay boyunca antitoksik sebzeler ve meyvelerden oluşsun. Suyu bol içersen rahat bırakırsın öyle diyim.

YAGA

Kıdemli Üye
spor ile destekliyicem kanka kendimi psikolojikmen yenemiyorum çok zorluyor beni esrarında öncesi olduğu için illa birşeyler içmem gerekiyor kafasındayım hep bişeyler içmeden sinirimi öfkemi atamıyorum eğlenemiyorum kafasına girmişim kanka artık yıllardan beri olduğu için inşallah spor beni bi nebzede olsa rahatlatır
Bendede çok sinir durumu oluyordu kanka, ama spor o sorunumu büyük ölçüde çözdü. Pamık gibi oluyorum. Hem sağlık içinde iyidir

kendi denediğim ve işe yarayan bir olay var, denetimli serbestlik olayı yüzünden bu thc'nin nasıl vücuttan çıktığını araştırdım son haftalarda iyice ve bir sistem geliştirdim. aslında tamamen thc'ye bağımlı olmuyoruz, psikolojik olarak onu içeceğimiz için duyduğumuz heyecana, içtikten sonra yaptığımız aktivitelerin bize verdiği zevkle bağımlı oluyoruz, bir bakıma psikolojik bağımlılık yaratıyor oldukça, ben iki yıllık bir periyodun ardından hukuki olaylar yüzünden 4-5 ay bırakmak durumunda kaldım, bir kez kesinlikle çat diye kesip içmemeye çalışmayın, bunu yaptığınızda tekrar başlama oranınız çok çok daha yüksek, yavaş yavaş, vücuttaki temel thc seviyesini düşürerek yapın, içtiğiniz sigarayı azaltmak yerine sigaraya koyduğunuz cigara miktarını düşürün çünkü daha az dal içmeye çalıştığınızda el alışkanlığını bırakmakla da uğraşmış oluyorsunuz, bunun dışında boş sigaralar sarın(zıvanalı, filtreli değil) nikotinin vücudunuzdaki kafasını anlayıp onu yaşamaya çalışın, bu nikotinin vermiş olduğu rahatlık ile az buçuk tatmin olmaya çalışın, tabi bu tavsiyede bulunuyorum ama şunu da unutmayın!!! ben cigarayı saf içerdim ve hiç boş tütün ürünleri kullanmazdım, bu sürede evet belki cigarayı bir süreliğine bırakabildim ama nikotin bağımlısı oldum(vozol, elfbar etc.)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********