Esrar sararken tütün yerine ne konulabilir?

vadabir

Yeni üye
Kankalar çok şükür sigarayı bıraktım. Bu esrar işini nasıl yapabilirim? Tekrar tütün içeren bir şey içersem bağımlılığım geri döner, eminim, uzun yıllardır içiyordum. Malum Türkiye, full esrar koymaktan başka bir çare bakıyorum.

Night owl

Müptezel
Bazı otlar konulabilir bununla ilgili royal Queen forumunda bi konu vardı tütün yerine alternatifler adı altında ingilizce arat çıkar knka

Mordecai

Moderator
amsterdam coffee shoplarda "herbal mix" diye bişey var ondan bulabilirsen doldur gitsin yada direkt malzemeden yükle.

• Like
Tepkiler: Xcd
amsterdam coffee shoplarda "herbal mix" diye bişey var ondan bulabilirsen doldur gitsin yada direkt malzemeden yükle.
Herbal mix evet çok iyi ve sağlıklı bir ürün. Benim kuzenim hiç sigara içmez. Malzemenin ise hastası. Amsterdamdan kendine bu yüzen herbal getirmişti baya oradan biliyorum. Bulabilirsen gerçekten nikotin zararı yok diye biliyorum bende

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kankalar çok şükür sigarayı bıraktım. Bu esrar işini nasıl yapabilirim? Tekrar tütün içeren bir şey içersem bağımlılığım geri döner, eminim, uzun yıllardır içiyordum. Malum Türkiye, full esrar koymaktan başka bir çare bakıyorum.
Hiçbirşey koyma kanka sadece cigara olması çok daha anlaşılır çok daha lezzetli olmasını sağlıyor aslında işin orjinali budur tütün cigaranın aromasını, lezzetini bozar ağzını çamur gibi yapar ve ayrıca en önemlisi bağımlılık yapar. Benim bi abi var sürekli sigara gibi içesim geliyor diyor yarısı tütün yarısı cigara yapıp sarıyor ve yaptığı bu hata sigaradaki bağımlılık hastalığını esrara bulaştırıyor işte problemler buradan doğabiliyor. Kanka benim önceden birden fazla sigara bırakma tecrübelerm oldu baya ara verdim ve ozaman anladım ki sigara içtiğim zaman cigara etkisi de azalıyor çünkü nikotinde bir uyuşturucu hemde en masumu ve en sinsi olanlarından bu yüzden sigara içtiğin zaman sinir sistemin ve beynin uyuşmuş halde yaşıyorsun bu nedenle sadece sigaradan değil çoğu şeyden keyif almıyorsun. Aslında alıyorsun gibi geliyor ama almıyorsun sadece beynini kandırıyorsun nikotin vücudunla birleşip dopamin salgılattıgında her şey yolundaymış gibi geliyor bu nedenle dertten içme diye bir safsata var. Bak metamfetamin de dopamin salgılatır hemde o baya salgılatır ve içenlerin hayatı kayar fakat o anlık dumanı ciğerlerine çekip dopamin oranını beyinde arttıkça herşey yolunda gözükür. Meth içenler bu yüzden meth hariç her şeyi suçlarlar suçu başkasında arayıp methi güzel görmeye devam ederler. Sokakların derinlerine inerek bunu öğrenebilirsin. Kısaca cigaraya sigara katılmaz. Ben katarım diyen olacak elbette Bende onlara kural dışısınız ozaman diyorum ;) merak ettiğin sorunun cevabı ise çok şükür bende senin gibi sigarayı bıraktım 2. Ayımdayım içtiğim cigaraların içerisine tütün koymadım ve cigarayı o şekilde içtiğimde tütün içme isteği falan uyandırmadı.

Brother

Doktor
Kanka cam bonglara bak
bende sigarayı sadece jointin içinde kullanıyorum malesef evet dediğin gibi sigaraya geri başlaman çok yüksek :(

Trefalgar

Kıdemli Üye
Ben boş sigara aramam ha yeri gelir canım dolu sigara çekmez boş sigara çeker düşünün işte hangisi daha fazla bağımlılık potansiyele sahil yasal olan sigara mi yoksa illegal olan esrar mı :).

Herbal mix evet çok iyi ve sağlıklı bir ürün. Benim kuzenim hiç sigara içmez. Malzemenin ise hastası. Amsterdamdan kendine bu yüzen herbal getirmişti baya oradan biliyorum. Bulabilirsen gerçekten nikotin zararı yok diye biliyorum bende
herbal bende arıyorum bı fotograf paylasabilirmisin? turkıyeden alabılecegımız bır yer varmı ? bılgın var mı hocam ? yada sen orjınal bı foto paylasabılırmısın?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **