esrar yaprağı kafa yapar mı?

akaaka

Yeni üye
beyler tekinsiz bir çorbacıdan mal aldım. eve geldim açtım kurutulmuş yaprakları kırmış onları vermiş. gidip adama sen bana böyle böyle vermişsin deme şansım da yok. bunu bi şekilde değerlendirebilir miyim sigara yapsam kafası olur mu?

FullHD1

Kıdemli Üye
beyler tekinsiz bir çorbacıdan mal aldım. eve geldim açtım kurutulmuş yaprakları kırmış onları vermiş. gidip adama sen bana böyle böyle vermişsin deme şansım da yok. bunu bi şekilde değerlendirebilir miyim sigara yapsam kafası olur mu?
Kanka ben daha çiçeğe yeni geçirdigim bitkimin sararan yapraklarını koparıp içiyorum harmanlıgımi alıyor o değişir şimdi eğer sigarayı çözdüğün eleman yaprakları sömege yakın yerlerden koparıp koymuşsa şeker yapraklarından falan kafanı kırar ha sömekten uzak fan yapraklarını falan koymuşsa kırmayabilir ama en azından harmanlığını alır bence
Sar dene bi bakalım

Bro ben baya içtim bi 3-5 ay kadar şeker yaprakları gayet iş görüyor bayada iyi yapıyor kafayı tabi ben bong atıyorum sadece sarınca nasıl olur bilemem. Gorilla zkitlez hertürlü yapragı iş görüyor ama büyük küçük alt üst hepsi

kötü gün olursa diye blue dream şeker yapraklarını kurutup kavanozlamıştım 2 ay işsiz kaldım o ara baya düştüm eşya bitti bende çorbacı ile şeker yaprakları arasında tercihimi yaptım bir ay daha götürdü beni. yani fan yapraklarını içmeni tavsiye etmem ama şeker yaprakları iş görür. birde çok öksürtüyor haberin olsun.

işin bu boyutu da var. sen bir ürün alıyorsun ve bu verilen ürün ayıplı. senin yerinde olsam gider atarı yaparım baktım olmuyor çekerim fişi ararım polisi veririm numarayı o da yanar bende. o 8 yıl yer ben denetim.

Woppy

Ordinaryüs
La ne gerek var yüklü bir miktar değilse aldıgın ugrasma knk 1 pislik için kendini fişlediğine değmez. Bizde cok aldık zamnında yapraktır diptir kafası Bos sigqradır yapacak birşey yok bu ortamlarda böyle seyler oluyor illaki. Dediğin gibi yoklukta seker yaprakları gideri var ama fan yapraklarının hiç bir sekilde gideri yok seker yaprakları bile o kadar öksürtüyor ki sanki ilk defa kova almışsın gibi düşün fan yaprakları nasıl olabilir.

hi_axi

Yeni üye
kanka kendini fişlemesine gerek yok aslında, bana da çok denk geldi böyle kötü dalgalar ama elemanla kardeşim bu nedir ayıp değil mi bu yaptığın tarzı konuşup da düzgününü vermeyene denk gelmedim, ha ama ses çıkarmazsan adamın yanına kalacak yaptığı

Woppy

Ordinaryüs
Ya tabiki ses çıkarsın ama ufak bi alısveriş ise eger yüz göz olduguna degmez be knkm bu işleri yapan düzgün insan yok deneck kadar az ya ters birine denk gelirse bi ton mevzu adam bilmiyormu sattı malın ne olduğunu sence bu gibi durumlara kendini hazırlamamışdır ?

Cashh

Doktor
Evet aynen öksürtmese etkili bir kafası var ama öksürmekten içmek çok zor bir yolu var mı acaba
kötü gün olursa diye blue dream şeker yapraklarını kurutup kavanozlamıştım 2 ay işsiz kaldım o ara baya düştüm eşya bitti bende çorbacı ile şeker yaprakları arasında tercihimi yaptım bir ay daha götürdü beni. yani fan yapraklarını içmeni tavsiye etmem ama şeker yaprakları iş görür. birde çok öksürtüyor haberin olsun.

Cashh

Doktor
La ne gerek var yüklü bir miktar değilse aldıgın ugrasma knk 1 pislik için kendini fişlediğine değmez. Bizde cok aldık zamnında yapraktır diptir kafası Bos sigqradır yapacak birşey yok bu ortamlarda böyle seyler oluyor illaki. Dediğin gibi yoklukta seker yaprakları gideri var ama fan yapraklarının hiç bir sekilde gideri yok seker yaprakları bile o kadar öksürtüyor ki sanki ilk defa kova almışsın gibi düşün fan yaprakları nasıl olabilir.
Öksürtmeden içmenin bir yolu var mı acaba

akaaka

Yeni üye
kankalar 10gram mali telef ettim kafa falan hiçbir şey yok 450 lira para verdim ona üzülüyorum. çimen sarıp içseniz daha çok kafa yapar. daha da tanımadığım adamdan su bile almam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    +1
    ****** hahahaha*
    ******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    ********* **** *** hahahaha* ***** ***** hahahahahahahaha
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******* ***** *** ****** ******** ***** ******* ****** ******** hahahaha **** ******** ****** ********** ******* *** **** ********* ******* ***** ***** ***** ***** ********** **** ********* ***** ***** ****** ***** *** **** ******* *** ***** ******** ******** **** * ** ********* ********* ***** ****
  • deyorke deyorke:
    ******** ***** ** ** ********** hahahaha ***** hahahaha** *** ***** hahahaha **** hahahaha
    +1
    ***** ***** **** * ****** **** ** ***** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha***** ****** ***** ***** ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*

******** ****** ******* ***** ***** ******** hahahahahahahaha
    +1
    **** **** ********** *** ** ***** **** ******* **** **** ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** *******
    ******** ***** ** ******* ** hahahaha** ********** ********* **** **** ****** ******* ********* hahahahahahahaha
    +2
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** **** ******** *** hahahahahahahaha********
    *** ****** hahahaha hahahaha* ****** ******* *** ** *** *** ** **** ********* *** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    hahahaha *****
    **** ******* ******** ** ***** *** **** **** **** **** ***** * hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ******* **** ** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* ****** **
    +1
    +1
    **** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
    +2
    ***** ********** ** ***** ******** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** **** ****** hahahaha** ***** **** **** ******* ***** ***** **** ***** ***** ****** *******
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ** ***** ****** **** ****** ****** ******* ******* * * ***** ******* ****** ** ***** ***** **** hahahahahahahaha **** ** *********
    Didrug Didrug: ***** *** ** ***** ****** **** ****** ****** ******* ******* * * ***** ******* ****** ** *****...