Esrar Yetiştirme Detaylı Anlatım

jovarmi

Yeni üye
arkadaşlar foruma yeni katıldım hepinize iyi günler dilerim.
arkadaşlar ben amsterdamdan yeni geldim gelirken de yanımda tohum getirdim bunu kendim ekip kendim içmek üzere büyütmek istiyorum malum artık tr piyasası cok pahalı çok cep yakıyor, forumda cok yararlı konular var bi göz geçirdim ama hiç bilmeyen biri için detaylı baştan sona kadar öğretici bir konu bulamadım (varsa gözümden kaçmış) bana yardımcı olabilecek biri var mı tohumlarla ve nasıl yapabileceğim hakkında.
getirdiğim forumları aşşagı bıraktım bu arada tohumları paketiyle değil birazını cebime birazını bavula serperek getirdim bu tohuma zarar verir mi?
şifre : sifre123

Deex

Üye
Öncelikle hoşgeldin kardeşim, forum başlıklarına biraz göz gezdirirsen vakit kaybetmeden ihtiyacın olacak temel bilgileri öğrenebilirsin

ufleyenkedi

Kıdemli Üye
arkadaşlar foruma yeni katıldım hepinize iyi günler dilerim.
arkadaşlar ben amsterdamdan yeni geldim gelirken de yanımda tohum getirdim bunu kendim ekip kendim içmek üzere büyütmek istiyorum malum artık tr piyasası cok pahalı çok cep yakıyor, forumda cok yararlı konular var bi göz geçirdim ama hiç bilmeyen biri için detaylı baştan sona kadar öğretici bir konu bulamadım (varsa gözümden kaçmış) bana yardımcı olabilecek biri var mı tohumlarla ve nasıl yapabileceğim hakkında.
getirdiğim forumları aşşagı bıraktım bu arada tohumları paketiyle değil birazını cebime birazını bavula serperek getirdim bu tohuma zarar verir mi?
şifre : sifre123
Tohumları buzdolabında sakla. Cebine döktüklerin zarar görmüş olabilir bilemeyiz. Hepsini buzdolabına koy. Başlayacağın zaman buz dolabından çıkartıp oda sıcaklığında 2 gün beklet sonra patlatabilirsin. Forumda bir çok konu var bakıp görememen imkansız. Forumu iyice oku aklına takılanları not et. Sonra gel chatten sor cevap verilir. Ama burda kimsenin kalkıp baştan sona anlatmasını bekleme.

jovarmi

Yeni üye
Tohumları buzdolabında sakla. Cebine döktüklerin zarar görmüş olabilir bilemeyiz. Hepsini buzdolabına koy. Başlayacağın zaman buz dolabından çıkartıp oda sıcaklığında 2 gün beklet sonra patlatabilirsin. Forumda bir çok konu var bakıp görememen imkansız. Forumu iyice oku aklına takılanları not et. Sonra gel chatten sor cevap verilir. Ama burda kimsenin kalkıp baştan sona anlatmasını bekleme.
yani forumda bulamadım derken inan cok konu var bilgilendirici ama baslangıc seviyesi olarka cok detaylı bir sekilde anlatan bir konu bulamadım ama umarım o da vardır daha detaylı arayacağım. teşekkürler.

ufleyenkedi

Kıdemli Üye

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • C clackster:
    **** ******* ** *** **** **** ***** ****** ****** ** ***** ***** **
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ***** **** ** ******* ** ** ***** hahahaha ********
  • C clackster:
  • C clackster:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
    **** **** ** **** ******** ****** **** ********* ******* ****** ****** **** ** ******** hahahaha****** **** ******
  • kkush kkush:
    hahahaha ********** hahahaha **** ** **** ******** ****** **** ********* ******* ****** ****** **** ** ******** hahahaha****** **** ******
  • G greenwolf:
    hahahaha** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* ******* hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ** hahahahahahahaha*****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ** ******** ****** ****** * ********** ******** ***** ********* ******** ******** **** ********** ****** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********* ****** ******** ********* ********** ******* **** **** ****** ****** ***** ****** **** hahahaha* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* ***** ***** ****** ******* ******** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* *** ***** ********* hahahaha ***** ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******* ********** ****** ******** ******** **** *** *** ***** ******* ******* ***** **** ******* hahahaha** ******* ********** *******
    Bandaleros Bandaleros: ******* ******* ********** ****** ******** ******** **** *** *** ***** ******* ******* *****...