Esrara karsi gelisen tolerans.

Lucky

Müptezel
Kanka ben içmeyince a sosyal oluyorum yoksunluktan degil benim bi rahatsızlıgım bu :) askeri ve sivil hastanelerden adli tıptan bu rahatsızlıklarımla ilgili raporlarım var. Başka hiç bir sey kullanmıyorum alkol kimyasal bira bile içmem bunlar bana çok ters etkiler yapıyor ya karakolluk yada hapisanelik oluyorum.Hamd olsun ben inananlardanım 2 umre bide hac yaptım :)

Woppy

Ordinaryüs
Maşallah hacım ama şöyle bi soru sormak istiyorum dinen buda ters nasıl yapıyorsun ? Bunu içince namaz olmaz nasıl kılıyorsun bunu söylemenin sebebi 2 umre bide hacı olduysan namazıda kılıyorsundur herhalde :) bi arkadsım var namazını kılıyor oda sadece ot içiyor yatsı ezan okundumu gider namazı kılar gelir bur dumana sabah kalkar geri namaz mesela bu bana gör ters knk

HaRMaN:)

Üye
Maşallah hacım ama şöyle bi soru sormak istiyorum dinen buda ters nasıl yapıyorsun ? Bunu içince namaz olmaz nasıl kılıyorsun bunu söylemenin sebebi 2 umre bide hacı olduysan namazıda kılıyorsundur herhalde :) bi arkadsım var namazını kılıyor oda sadece ot içiyor yatsı ezan okundumu gider namazı kılar gelir bur dumana sabah kalkar geri namaz mesela bu bana gör ters knk
Dostum İslam dinine göre Nisâ suresinin 43. Ayetinde şöyle der; “ Ey iman edenler ! Siz sarhoşken ne söylediğinizi bilene kadar namaza yaklaşmayın “ yani bu tesfire göre aslında sarhoşluk hissi bitene kadar diyor. Bende hep merak etmiştim bu konuyu araştırmalarım bu sonuca vardırdı.

Lucky

Müptezel
Kanka olmaz evet ben harama haram diyenlerdenim haramı helal yapmaya calışmam asla koşulsuz teslimiyetim var sorgulamam.33 yaşımda hacı oldum elhamdulillah 14 yıl oldu.Herkesin günahları var kuluz kanka Allah affetsin cümlemizi :)

Lucky

Müptezel
Dostum İslam dinine göre Nisâ suresinin 43. Ayetinde şöyle der; “ Ey iman edenler ! Siz sarhoşken ne söylediğinizi bilene kadar namaza yaklaşmayın “ yani bu tesfire göre aslında sarhoşluk hissi bitene kadar diyor. Bende hep merak etmiştim bu konuyu araştırmalarım bu sonuca vardırdı.
Kanka yeri degil bu konuların ''haram kıldık ama ham insanlara haram kıldık''da var.Ben sarhoş degilim şarhoşta olmuyorum o tür alkol ve benzeri maddeler kullanmıyorum.Kanka Ben hayatın olagan akısına ayak uydurabilmek cocuklarıma aileme karşı sorumluluklarımı yerine getirebilmek ve hayata karışabilmek için kronik kimyasal ilaçlar yerine bu maddeyi kullanıyorum.

Cashh

Doktor
Çogumuz aynı durumdayız knk benim niyetim ramazanda hic içmeyecem zaten 1 ay bu süre içerisinde bedenimi özellikle cigerlerimi temizlemenin sağlıklı yollarını arastıruyorum bu konuda bilgisi olan varsa tavsiyelere açığım :)
Aynı düşüncedeyim kanka bulursan benimle paylaş

Cashh

Doktor
İnşallah
Knk yoksunlugun dan dolayı agresif ve tahammül sınırı azalması bendede aynı durum işten çıkınca eve gitsemde bi sigara icsem fe rahatlasam düşüncesi hep var haliyle sigarayı içince a sosyalleşiyor insan en güzeli ramazan tam bir rehabilitasyon hem oruc bedenini temizlicek hem (inananlar için) dini görevini yerine getirmiş olacaksın gelsin sevap pointler :)
İnşaALLAH Gardaşım

ogkuş

Üye
Ben Bi ara hayvan gibi içiyordum genede kafa yapmıyordu 1 hafta ara verdim Bi içtim az kalsın ölüyordum :) Ondan sonra 1 gün içiyorum 1 gün içmiyorum en iyisi hep zirve

Cashh

Doktor
Ben Bi ara hayvan gibi içiyordum genede kafa yapmıyordu 1 hafta ara verdim Bi içtim az kalsın ölüyordum :) Ondan sonra 1 gün içiyorum 1 gün içmiyorum en iyisi hep zirve
Son bir yıldır bir gün dinleneyim diyorum henüz başaramadım elde olunca içiyor insan. Ve artık bir sigaraya üç sigara lık koyuyorum ancak kafa yapıyor

99Grind

Üye
Son bir yıldır bir gün dinleneyim diyorum henüz başaramadım elde olunca içiyor insan. Ve artık bir sigaraya üç sigara lık koyuyorum ancak kafa yapıyor
hep kendi cevaplarını vermişsin kanka. sende bitiyor, neden varken içmeyeyim dersen asıl o zaman bırakamıyorsun. elinde varken, "var ama içmiyorum ak" dediğimde hep kendimi durdurabildim. dene, zararı olmaz :)

Woppy

Ordinaryüs
Dene demesi kolay knk be bende aynı durumdayım içimden bir ses hep diyorki varsa neden kafamda degilde kavanozda malmısın iç **** diyor :)

ogkuş

Üye
Kanka bende hiç kafa yapmıyordu kendi kendime dedim niye içiyorum ozaman kafası aşırı az 1 hafta mecbur ara verdim ama günde 13.5 saat çalışıyorum işten gelince full spor yaptım esrara zaman bırakmadım yoksa canım çekiyor

Cashh

Doktor
Kanka elindeki sigara kafa yapmıyor yada zayıf 200 gr aynı genetik çeşit yok yada hakkıyla buyutemiyor 30 yıldır tolerans breakmi yapıyoruz :)
Dediklerin den bir şey anlaşılmıyor 200 gr 30 gibi rakamlar var ne diyon kime diyon belli değil birde yetiştiremiyonuz filan demişsin nedir anlaşılır yaz ne diyorsan

Cashh

Doktor
@Cashh anlamıyorsan almıyorsa kafan etiketleme yazma kardeşim tolerans break yap takıl kafana göre etiketleme
Kardeşim kafan mı güzel diycem zaten güzeldir de ne şekil yapıyorsun seni mi etiketledim de etiketleme diyorsun bilmem ne hee biz hiçbirimiz yetiştiremiyoruz tek sen yetiştirebilirsin kelime ile şekil yapma kardeşim. Benim bir paylaşımıma da yorum yapma madem ben gelip senin yorumuna yazmadım ukalalık yapma....

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    ***** ** ******* ** ******* ********** ******* ***** hahahaha hahahaha
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
    ***** ****** ***** ***** hahahaha*** **** ***** ***** ** ********** *****
  • Mest Mest:
    **** **** ******** hahahaha*** ********** ** ** ******* **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • kkush kkush:
    ********** ********* *** ********** ******* hahahaha ******
  • xskyrex7 Chat bot:
  • O Ogkushh07:
  • xskyrex7 Chat bot:
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
  • Mest Mest:
  • O Ogkushh07:
    *** **
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    ***** *** ***** ******** ** ***** ******** ********** *** hahahaha* *** hahahaha*
    +1
  • O Ogkushh07:
  • O Ogkushh07:
    * ******* *** **
  • Mest Mest:
    *** **** *** ***** ***** *** hahahaha***
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    **** **
  • D despotdes:
    ***** ***** *** * *** *** **** **** ***** **** ***** hahahaha* *** ***** ******** ** ***** ******** ********** *** hahahaha* *** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    xskyrex7 xskyrex7: ********