Esrarlı tereyağı için tohum önerisi

BoJack

Üye
Arkadaşlar selam. Sponsordan tohum alcam yakın zamanda. Normalde super lemon haze alıcaktım. Ama sigaranın bir kısmını tereyağına ekleyip sonrasında aklıma estikce kek pasta omlet vs ne varsa yapmak istiyorum. Daha önce hiç denemediğim bişey, buna göre önerebileceginiz bi tohum var mı? Yani hem içerken hem yağa eklerken verimli olan tür?

Yesil888

Ordinaryüs
Belli ki tereyegi yapmak icin ne gerekli ve tereyag nasil yapilir konusunda tecrüben yok, teryag yapmak icin tohum önerisi!!!! kanka hangi genetik yetistirisen yetistir, hasattan sonra THC olan sömek ve seker yapraklarindan tereyagi yaparsin

BoJack

Üye
Belli ki tereyegi yapmak icin ne gerekli ve tereyag nasil yapilir konusunda tecrüben yok, teryag yapmak icin tohum önerisi!!!! kanka hangi genetik yetistirisen yetistir, hasattan sonra THC olan sömek ve seker yapraklarindan tereyagi yaparsin
Doğru dostum tecrübem hiç yok. Tereyağına otu nasıl karıştırırsın onu inşallah ekip hasatı aldıktan sonra araştırcam ama şu an tohumu alma aşamasında hangisi daha uygundur diye araştırıyorum

Yesil888

Ordinaryüs
Sen hele bir yetistir, elinde tereyagi yapacak malzeme olsun. Sonra gir forumlara orada benim tereyagi nasil nasil yapilir tarifim var.

BoJack

Üye
Sen hele bir yetistir, elinde tereyagi yapacak malzeme olsun. Sonra gir forumlara orada benim tereyagi nasil nasil yapilir tarifim var.
Genetikten genetiğe farketmiyor mu dostum kafası? Amnesia haze photo almayı düşünüyorum bu arada ne diyorsun? Sana zahmet bi de senin şu tereyağı nasıl yapılır konunun linkini atar mısın? Şu an bi tane hasat almak üzereyim ilk deneyimim. Çorbacı tohumu ama iyi kötü bi 30-40 gr kuru vercek gibi

Yesil888

Ordinaryüs
Bak yeni konu actim, tarifi anlattim. Amnesia haze cok siki bir genetik, sativa agirlikli. Kanka sen hele bir basla forum atar sana destek

BoJack

Üye
Bak yeni konu actim, tarifi anlattim. Amnesia haze cok siki bir genetik, sativa agirlikli. Kanka sen hele bir basla forum atar sana destek
Şimdi gördüm konunu brocum çok saol. Yordum seni ama son bi soru, kaç gram tereyağına kaç gram şeker yaprağı ve sömek koydun totalde? Bir de bu şeker yaprağı dedigin sömeklerin üzerinde olan küçüm yapraklar mı?

Yesil888

Ordinaryüs
Knka kafasi aldin genetigin kafasina bagli, eger sen amnesia hazeden yaparsan, kafasi korkunc olur.

Yesil888

Ordinaryüs
Şimdi gördüm konunu brocum çok saol. Yordum seni ama son bi soru, kaç gram tereyağına kaç gram şeker yaprağı ve sömek koydun totalde? Bir de bu şeker yaprağı dedigin sömeklerin üzerinde olan küçüm yapraklar mı?
Bir su bardagi dolu malzeme varsa elinde, 500 gr tereyagi. buna göre ayarla.

BoJack

Üye
Bir su bardagi dolu malzeme varsa elinde, 500 gr tereyagi. buna göre ayarla.
Anladım hacim olarak aşağı yukarı aynı olacaklar yani. Amnesia için kafası korkunç olur derken? Yani orantılı abartmadan yesek iyi olmaz mı? Bi kere space kekten başımız yandıydı arkadaslarla, bad tribin dibini yaşadı herkes.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka joint olarak icersen, kafasi aninda geliyor, cok vurdumu birakirsin, ama yedigin zaman kafasi 1 saat civarinda gelir.Ondan dolayi uyardim, cok yersen bir vurur ki, aklini alir basindan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ****** hahahaha********* *** hahahaha* ****
  • A ax-b:
  • zero00 zero00:
    *** *** ****** **** *** ****** ****** ******* ******** **** ********** ** **
  • N nanelimon:
    *** ***** ****** hahahaha ** ********
  • N nanelimon:
    ********* ******* **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* hahahaha** ********* ***** ********** ****** ******* *** ** hahahaha hahahaha* **
  • istr istr:
    *** **** hahahaha ***** hahahaha* ***** *****
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha***
    ******* hahahaha******** ***** ****** ********* ****** *******
  • istr istr:
    ******* hahahaha*** ***
  • zero00 zero00:
    *** ******* ***** ******* ********* ****** *** **** ** ** ******* hahahaha *** ******* *** ***** hahahaha *****
  • zero00 zero00:
    ****** ****** **** ******* hahahaha*** ***
  • A ax-b:
  • istr istr:
  • N nanelimon:
  • A active661:
    ** ** ****** **** ******* ******** ******* ***** ******* ********* ****** *** **** ** ** ******* hahahaha *** ******* *** ***** hahahaha *****
    ***** * ******* ********* ******* hahahaha* ** *** ********** ****** hahahaha* **** hahahaha******* hahahaha*** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******* ***** ******* ********* ****** *** **** ** ** ******* hahahaha *** ******* *** ***** hahahaha ***** *** ********* ***** **** * ***** ***** ********* *** ***** **** ********** **
  • zero00 zero00:
    hahahaha* ***** ** ***** ********* ********* ***** ******* ********** ********
  • N nanelimon:
    ******* ***** hahahaha* ***** ** ******** ** ******
  • zero00 zero00:
    ****** ******** **** ***** ** ******* *** * ********* *** ********* ***** **** * ***** ***** ********* *** ***** **** ********** **
    *** ***** *** ******** **** hahahaha* **
  • istr istr:
    ***** ********* ** ******* **
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ** ******* **