etgb express kargo

liberty

Yeni üye
arkadaşlar bir şirketle tesadüfen görüştüm adamlar 7-11 günde aliexpress ebay gibi sitelerden istediğiniz ürünü 7-11 gün aralıgında türkiyeye güvenli ve kapıda nakit ödeme döviz ödeme bitcoin gibi ileri seviye hizmet anlayışıyla başlangıc yapıyorlar bende şimdi buna istinaden sipariş verdim cuma günü 01.22 tarihinde Quantum board istedim ebay'dan benden sadece 44 dolar tasıma ücretini talep ettiler ürün bedeli geldiğinde kapıda ödeme yapacağım sabırsızlıkla bekliyorum.

liberty

Yeni üye
Ürünün fiyatınıda mı kapıda ödüyorsun kanka ? Sadece taşıma ücretimi kapıda ödeme ?
kanka sadece taşıma parasını aldılar ürün bedelini kapıda ödeyeceğim, sanırım ürün gelirde almazsam vazgeçersem spam sipariş diye taşıma bedelini önden ödüyorsun bende sabırsızım sonuçları paylaşırım.

higthead

Jolly Green
kanka sadece taşıma parasını aldılar ürün bedelini kapıda ödeyeceğim, sanırım ürün gelirde almazsam vazgeçersem spam sipariş diye taşıma bedelini önden ödüyorsun bende sabırsızım sonuçları paylaşırım.

Bu olay baya güzelmiş peki misal veriyorum ebay,aliexpress sitesinde satıcılarda senin bu bahsettiğin kargo firması seçenegi varmı? Satıcıya şu kargoya ver diye sen mı söylüyosun? Biraz açıklarsan sevinirim kapıda ödeme işi güzelmiş.

Ü

Üye silindi 22479

Guest
kanka cok ıyı ısıgım gumruge takıldı mı derdı yok ama surecı ayrıntılı paylassan bır de tum satıcılarla bu sekılde alısverıl yapılabilir mi

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
amerikapostam.com diye bir firma var mesela oda ayni gorevi goruyor. Amerikadaki alisveris arkadasin sloganiyla Amerikada aldiginiz bir urunu 3 gun icinde Turkiyeye kapiniza kadar getiren guzel bir firma. 5-10 defa faydalandim kendilerinden hizli kargo sureleri oldugu icin. Hesap aciyorsunuz size bir adres veriyor Newyork da ve o adresi veriyorsunuz alisveris yaptiginiz siteye. O adrese urun geldigindede odemesini yaptiktan sonra sizin istedigin bir Turkiye adresine 3 gun icinde geliyor o paket. Aklinizda bulunsun

higthead

Jolly Green
amerikapostam.com diye bir firma var mesela oda ayni gorevi goruyor. Amerikadaki alisveris arkadasin sloganiyla Amerikada aldiginiz bir urunu 3 gun icinde Turkiyeye kapiniza kadar getiren guzel bir firma. 5-10 defa faydalandim kendilerinden hizli kargo sureleri oldugu icin. Hesap aciyorsunuz size bir adres veriyor Newyork da ve o adresi veriyorsunuz alisveris yaptiginiz siteye. O adrese urun geldigindede odemesini yaptiktan sonra sizin istedigin bir Turkiye adresine 3 gun icinde geliyor o paket. Aklinizda bulunsun

Tamam satıcıya bize getiricek kargo firmasının adresini verdik buraya kadar oky, anlamadığım kapıda ödeme nasıl oluyor? Satıcı ben adrese teslim ettim deyip siteden ödeme geçmezmi?

liberty

Yeni üye
ağzına sağlık kanka tam öyle gibi benden istediğim ürünün linkini istediler ertesi gün iletişime geçip kargo taşıma bedelini bildirdiler yatırdıktan sonra sevk edildi bunlarda takip yok sistemden ve kargo işini her ile değil de 5-7 büyük şehire yapıyorlar TR'de durumları bildireceğim başarılı olursa bende deneme siparişi verdim.

liberty

Yeni üye
Tamam satıcıya bize getiricek kargo firmasının adresini verdik buraya kadar oky, anlamadığım kapıda ödeme nasıl oluyor? Satıcı ben adrese teslim ettim deyip siteden ödeme geçmezmi?
yok kral bu taşımacık direk olarak site üzerinden anlaşmalı satıcılarla koordine oluyorlar ürün iade gelirse zaten kurallara göre iadesi alınır ödemesini de alıcı başta yapıyor zaten bu sistem depo'da bekletmenin önüne geçiyor kargo şirketinin sigortası ve kasgosu altında güvende oluyor.

S

SırfTohum

Guest
arkadaşlar bir şirketle tesadüfen görüştüm adamlar 7-11 günde aliexpress ebay gibi sitelerden istediğiniz ürünü 7-11 gün aralıgında türkiyeye güvenli ve kapıda nakit ödeme döviz ödeme bitcoin gibi ileri seviye hizmet anlayışıyla başlangıc yapıyorlar bende şimdi buna istinaden sipariş verdim cuma günü 01.22 tarihinde Quantum board istedim ebay'dan benden sadece 44 dolar tasıma ücretini talep ettiler ürün bedeli geldiğinde kapıda ödeme yapacağım sabırsızlıkla bekliyorum.
Dua ette şirket reel olsun. Ha birde 44 dolar az para degil briaderim. Cok para la. Growa baslabir o parayla. Valla başlanır el yapimi ledle .s tohum neym alinir falan

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
ben kapida odeme oluyor diye bisey demedim ama farkindaysan. Amerikapostama kargon ulastiginda oraya odemeni yapiyorsun ve senin Turkiyedeki adresine getiriyorlar dedim. Arkadasin bahsettiginde belki kapida odeme vardir onu bilmem. Kapida odeme sistemi Amerikanin 200 sene once kullanip cope attigi bir sistemdir. Bazi arkadaslar Kapida odeme yapinca kesinlikle dolandirilmayacagini felan sanar mesela bu cok yanlis bi dusunce.Yani kapina getirdigi zaman zaten paketi acip bakamiyorsun o yuzden dolandirilmama gibi bir ihtimalin kesinlikle yok. Ben ne adamlar gordum televizyonda reklami olan samsung telefon alip eline patlican ulasan. Youtube da yuzlerce ornegi var bunun. En basitinden webtekno youtube kanalina girin onlar sizin icin kapida odemeli nasil tokatlanilir iyi bi sekilde ogretiyorlar. Dusun bide bunlar Turkiyede TV reklamlarinda tezgah atan ve isin icinden her turlu siyrilan dolandiricilar. Yani televizyonda stok fazlasi iphone 12 max pro satan adama sen 500 lira gonderiyorsun, adam sana nokia 3310 gonderiyor ve sen onu dava bile edemiyorsun. Dava etsen o adam sana geri dava aciyor asil onlar beni dolandirmaya calisiyor diye :D
Welcome to Turkey

Lumberjack

Yeni üye
ben kapida odeme oluyor diye bisey demedim ama farkindaysan. Amerikapostama kargon ulastiginda oraya odemeni yapiyorsun ve senin Turkiyedeki adresine getiriyorlar dedim. Arkadasin bahsettiginde belki kapida odeme vardir onu bilmem. Kapida odeme sistemi Amerikanin 200 sene once kullanip cope attigi bir sistemdir. Bazi arkadaslar Kapida odeme yapinca kesinlikle dolandirilmayacagini felan sanar mesela bu cok yanlis bi dusunce.Yani kapina getirdigi zaman zaten paketi acip bakamiyorsun o yuzden dolandirilmama gibi bir ihtimalin kesinlikle yok. Ben ne adamlar gordum televizyonda reklami olan samsung telefon alip eline patlican ulasan. Youtube da yuzlerce ornegi var bunun. En basitinden webtekno youtube kanalina girin onlar sizin icin kapida odemeli nasil tokatlanilir iyi bi sekilde ogretiyorlar. Dusun bide bunlar Turkiyede TV reklamlarinda tezgah atan ve isin icinden her turlu siyrilan dolandiricilar. Yani televizyonda stok fazlasi iphone 12 max pro satan adama sen 500 lira gonderiyorsun, adam sana nokia 3310 gonderiyor ve sen onu dava bile edemiyorsun. Dava etsen o adam sana geri dava aciyor asil onlar beni dolandirmaya calisiyor diye :D
Welcome to Turkey

Kanka adamlar ben yokken meskalin kaktüsünden bahsettiğim için beni dolandırıcılıkla itham etmişler ne biriyle iletişim kurdum nede satış yaptım hepimiz şerefimiz onurumuz için yaşıyoruz ben böyle rezillik görmedim

liberty

Yeni üye
kankiler ben growa 2017 de basladım 44 dolar tasıma bedeli bende 30 yasında adamım biliyorum az çok uluslar arası ticaretin nasıl olacagını faydamız olursa diye yazdım cok arkadaşımız mağdur görüyorum ki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ******** ******** hahahaha ** **********
  • H Heisenberg01:
    ********* ***** ***** hahahaha ******* * *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ****** ****** ********** **** ** ******** ****** ***** *** ** ** *** ** ********
    +1
    *** * **** ******** ****** ******* ******* *** * ****** hahahaha* **********
  • H Heisenberg01:
    ****** ***** ******* ******* **** ******* hahahaha ****** ******** *********
    * ******** ****** *** ********** hahahaha
  • D Dr.Organic:
    **** ** ** * ********* hahahaha **** *** *** ** *** ********* ********* ******* ** ******* hahahaha
  • D Dr.Organic:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ***** *** ***** ***** ******** ***** * ** **** ***** **** ** **** ***** **** ** *** ****** hahahaha***** ** ** * ********* hahahaha **** *** *** ** *** ********* ********* ******* ** ******* hahahaha
    +2
  • H Heisenberg01:
  • kkush kkush:
    ***** ** ***** ******** hahahaha*
    **** ********* **** ****** ***** ***** ** ***** ******** hahahaha*
  • D Dr.Organic:
    hahahaha ********* hahahaha* *** ** hahahaha
    +1
  • H Heisenberg01:
  • kkush kkush:
    ******** ***** ********** hahahaha ******