Etil alkol ile yag yaptim ama oldu mu ?

https://ibb.co/QXH1HB5
https://ibb.co/Fxqmg4B

Oncelikle mrb .
İlk yag deneyimim. Ne ictim ne gordum :) etil alkolu malzemeyi gececek kadar doldurup calkaladim yaklasik 1 gun beklettim. Dekarp yapmadim yakarak tüketilecek diye . Sonuc bu katran gibi bisy oldu. Olmasi gereken bumudur.
Bunu denemek icin az miktarda yaptim isi bilenler hatalarimi solerse bidahakine miktar olarak cok yapacagim ziyan olmasin yavrucaklar :)

Sodom

Yeni üye
Gayet güzel, olması gereken olmuş. Yağ, gaz ve alkol çalışmalarımda ben de farklı bir sonuç almadım. Keyifli düdükler dilerim.

Somekleri ve etil alkolu buzluga koyup dondurup sonra birlestiriyorlar yabanci videolarda bidhakine bende dondurup yapacagim. sanirim o cikan etil yag karisimi yesil degil sari olmasi lazim galiba klorofil sogukta daha az geçiomus yağa. Birde dekarp yapmadim yakarak tuketilecegi icin bi sorun olmaz heralde.

Şakkir

Kıdemli Üye
Kanka sen şu işi net anlatsana nasıl yaptığına dair, sonuçta herkesin işine yarıyacak bir tarif, öyle değil mi? Nasıl temin ettiğin filan detaylı anlatırsan resimler eşliğinde güzel bir şey çıkar ortaya.

Kanka sen şu işi net anlatsana nasıl yaptığına dair, sonuçta herkesin işine yarıyacak bir tarif, öyle değil mi? Nasıl temin ettiğin filan detaylı anlatırsan resimler eşliğinde güzel bir şey çıkar ortaya.
Hasati yapayim çer cop popcorn ne varsa yapacagim. Ozmn adim adim fotograflar bi konu açarim. Simdilik öğrendiğim somekleri ve etil alkolu buzlukta donduktan sonra birlestirip calkaliyor ve catalla eziyorum yakarak icilecegi icin dekarp yapmiyorum. Sonra karisimi buzlukta 12 saat bekletip cikariyorum oda sıcaklıgina gelince derin yayvan bi borcama dokup alkolün buharlasmasini bekliyorum. 8 10 saat arasinda etil alkol ucacak ama tam ucmadan hafif sivi kivamdayken nerede saklanacaksa balcik kivaminda iken siringa ile kabina koyup bekliyorum kalan alkolde uctuktan sonra yag hazir sür normal sigaraya tuttur :)

Egetepe etil alkol. Surekli alisveris yapıyorum ordan aromalari hazir kitleri falanda var. Facebookta bi gruplarida var yine ayni isimle referans isteyenler olursa bakabilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ********** * ********* **** hahahaha
    **** **** **
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****
  • 2 Chat bot:
  • 2 Chat bot:
  • X Xşahıs:
    ******* ***** ********* ******* hahahaha
    ***** ********* ******** ********** ******** *** hahahaha*****

******* ***** ********* ******* hahahaha
  • istr istr:
    ******** *** hahahaha* ** hahahaha **********
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
    Emmy Emmy: ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* ***...