Ev yapımı gübre ile baktığım bitkim nasıl?

a-420

Müptezel
Selam kankalar.

Toprak pazar toprağı, tropikal toprak ve coco var.

gübre kendi yaptıklarım; soğan vardı(artık vermeyeceğim. Buradaki arkadaş önermedi) muz gübresi (artılmış veriyorum) ve şeker pancarı gübresi.

Işık şuan 24 saat ve 30cm aralığında.

slm görüntü gayet güzel kanka ısırganda fermante edebilirsin youtubede bununla ılgılı vıdeolarvar seyret bıtkın bırazdaha buyudumu karnı daha cok acıkacak ve sen bunu dogal olarak karsılamanlazım oyuzden onceden temel besınlerı onceden hazırla sulama yaparken ph muhakkak olc ısırgan fermentesını vermeden once ec olcumude yaparsan yakmamıs olursun dumanın bol olsun.

slm görüntü gayet güzel kanka ısırganda fermante edebilirsin youtubede bununla ılgılı vıdeolarvar seyret bıtkın bırazdaha buyudumu karnı daha cok acıkacak ve sen bunu dogal olarak karsılamanlazım oyuzden onceden temel besınlerı onceden hazırla sulama yaparken ph muhakkak olc ısırgan fermentesını vermeden once ec olcumude yaparsan yakmamıs olursun dumanın bol olsun.
Su beklettilmiş veriyorum. PH ölçer alacağız birgün elbet

husyn

Doktor
Selam kankalar.

Toprak pazar toprağı, tropikal toprak ve coco var.

gübre kendi yaptıklarım; soğan vardı(artık vermeyeceğim. Buradaki arkadaş önermedi) muz gübresi (artılmış veriyorum) ve şeker pancarı gübresi.

Işık şuan 24 saat ve 30cm aralığında.

rengi ve canlılığı bana güzel geldi birde kanka türkkahvesinde çok değiniyor bazı kişiler toprak hazırlanırken eklemek yeterli imiş en fazla iki yemek kaşığı değinenlerde ziraatçılar yanı avareden sanma aynı zamanda ekerken bitki kökünü tarçınla kaplıyorlar

SuperKafa

Kıdemli Üye
Şeker pancarı gübresi nedir kardeşim ne gibi doğal gübreler veriyosun tariflerini verirmisin bende evde doğal gübre hazırlıyorum da kızlarıma öyle bakıyorum

rengi ve canlılığı bana güzel geldi birde kanka türkkahvesinde çok değiniyor bazı kişiler toprak hazırlanırken eklemek yeterli imiş en fazla iki yemek kaşığı değinenlerde ziraatçılar yanı avareden sanma aynı zamanda ekerken bitki kökünü tarçınla kaplıyorlar
Tarçını duydum. Kahve konusunda bilgim yok. Denemek gerekir.

Şeker pancarı gübresi nedir kardeşim ne gibi doğal gübreler veriyosun tariflerini verirmisin bende evde doğal gübre hazırlıyorum da kızlarıma öyle bakıyorum
Konudaki hepsi doğal gübre. Şeker pancarı kökünü kaynatıp yapıyorum. Kırmızı şeker pancarı alıp kaynattım. Sonra soğuduktan sonra şişeye geçirdim. Bitki çiçeklenmeye gittiği zaman içine pekmez atacağım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1