EVDE ESRAR YETİŞTİRME

Kankalar öğrenciyim evimde cigara yetiştirmek istiyorum indoor için herhangi bi tecrübem yok ve bütcede ayıramıcam fazla eve bi bez dolap alsam içini folyo ile kaplasam heryerini ufak vantilatör koysam. 3-4 saksı cigara yetirebilirmiyim ve nasıl bi ışık kullanmam gerekiyor led kullansam olurmu 3-5 detay verebilirseniz cok sevinirim işin oluru varmı çok profesyonel olmak zorunda değil yetişsin yeter ve elimde yabancı tohum yok yerli güzel bişey uğrasa değermi

Abc123

Yeni üye
Bütçe ayırmadan 4 saksı çok zor be kanka indoorda havalandırma yapıcan koku olmasın diye 1400 tutar fan boru karbon filtre.Ledler pahallı cob led yapımını forumda bulabilrsin veya sahibinden.com da hazır cob ledler satılıyor.Takıl forumda 6-7 saat denk geliceksin zaten

Respect99

Yeni üye
Cvp: EVDE ESRAR YETİŞTİRME

Susurluküçlüsü' Alıntı:

2 saksı yaparız be kardesim anlat sen

Kardeşim  burda sana anlatilsa  da pek bise anlaman mümkün  değil,forumda her konu hakkında bilgi  var araştırıp bakablirsin
1.ne olduğu belli olmayan  tohumlarla hem vaktini  boşa harcamış olursun  hemde hayallerine yazik,çünkü elindeki tohumun  dişilik garantisi yok yüzde 80 erkektir zaten,1 ay emek verip sonra erkek olduğunu  anladığında hem moralin bozulur  hemde zamanın boşa gider.
2.4 tane bitki yetstrmek istiyosan ışık sistemin  güzel olmalı(çin malı ledlerle 4 bitki imkansız,arkadaşın  da dediği  gibi  cob led yapımı var bakablirsin ama ilk kez bu işi yapacaksan  4 bitki ile uğraşmak zor 1 veya 2 onerrim.
3.Beklenti olarak ne beklediğin bu bitkinin ihtiyacı olan besinleri  vermen gerekiyor güzel hasat alman icin, ha diyorsan ki 1 bitkiden  2 3 sigara çıksın yeter tasarruflu ampule bile yaparsın  ama emeğine yazık olur.
4.Benim sana onerim bütçen az biliyorum  ama özellikle tohum konusunda,yurt dışından sipariş  etmen(auto olabilir 2.5 ayda hasat alirsin)
5.Moralini bozmak için yazmadım kanka sadece tecrübe ettigim  için bazı şeyleri  bilgi vermek istedim,ben profesyonel sistem kurmama  ragmen  sırf ışığım  etkisiz  diye  3 bitkiden  50 gr aldım,sende yani şeyleri yaşama isterim

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
https://www.youtube.com/watch?v=4QS_iQ3W2h0&t=1s
Turkiyede yasamadigim icin 1000 tl ye nasil bir sistem yapabilirsin bilmiyorum ama arastirmaya devam et sen. Bak youtube dada OtcuDede gibi arkadaslar var detayli bir sekilde anlatiyor. Bu isin zaten bi ozelligide herseyi harfi harfine diger arkadaslar gibi yapmana gerek yok, Kendi fikirlerini de kullanabilirsin sonucta evde bir bitki yetistirmek o kadarda zor birsey degil . Disarda olan hersey icerdede mevcutsa bitkin sorunsuz bir sekilde buyur. Temel kural budur.

Cvp: EVDE ESRAR YETİŞTİRME

Kanka aklında cfl sistem kuruyorsan bence girme para biriktir led veya hid sistem yap ben çünkü cfl ugraştıyor ışık rengi felan uzun hikaye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****