Evde koku önleme

TattooHead

Yeni üye
Kanka evde yapcam 3 -5 bişeyde evde koku olur millet alır kokuyu diye yapamıyorum varmı tavsiyeler evde olacağı için havalandırma cok güclü olmaz saklamakta zor olur bi yol gösterin **** saygılar hepinize

köfteci

Yeni üye
Cvp: Evde koku önleme

TattooHead' Alıntı:
Kanka evde yapcam 3 -5 bişeyde evde koku olur millet alır kokuyu diye yapamıyorum varmı tavsiyeler evde olacağı için havalandırma cok güclü olmaz saklamakta zor olur bi yol gösterin **** saygılar hepinize

karbon filtre dostum baska çözüm yok. kokudur jeldir bunlar bir yere kadar idare ediyor.

120x90x75 lik dolabımda 250 watt hps ile cooltube karbonfiltre ıvır zıvır herşeyi eksiksiz yaptım ama koku  % 60 70 azalıyor % 100 bi azalma bekleme karbonfiltre ilede.  Koku jeli+ karbonfiltre + marketlerde satılan mavi renkte wc jelleri var  bu 3 ünü kullanarak %90 95 e kadar kısarsın kokuyu.

Cvp: Evde koku önleme

TattooHead' Alıntı:
Karbon filtreyi nasıl temin edebilirim kanka

direk link vermek yasak diye biliyorum ama  grow shop yazarsan google bir çok site var dostum her brinde fiyat üç aşağı beş yukarı aynı 5 10 tl az yada fazla.  Sipariş verirsen 2 3 iş gününde elinde olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K kiryue0: hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** *******...