Evde mini bir growth tek saksılık yardım lütfen

Mertali54

Doktor
Kanka ben 1/2 saksılık evde denemelik ufak bir bez gardrop kabin dandikten ışık falan yani 100/150 alsam yeter mantığıyla ses koku az bir sistem kurmaya çalışsam ne kadar maal olur bana tohumlar hariç
Şimdi kardeşim konuyu güzel yere getirdin mesela benim ailem biliyor ben hiç saklamadım içtiğimi de saklamadığım yaparken de saklamadım tek bitki tamam on numara güzel insan zevk alır yaparken bakarken ama madem uğraşıyorsun mesela benim çadırım iki bitkilikti 120 60 180 bu ölçülerdeydi tabii benim çocuklarım büyüdü ben artık evde yapamıyorum ama demek istediğim şey şu bana dedim ki elektrik parası vereceksin ufaktan bir sistem yapacaksın eğer yerin müsaitse sıkıntı yaşamayacaksan anlatıyım ama sen bana sor ben sana söyleyeyim burada en önemli unsur ışık , ışık senin kaç adet bitki yapabileceğini bize gösterecek küçük bir ışık alırsan Bir taneye bile zor yeter ben mesela 240 watt Samsung kuantum bord aldım 281 çipli tabii iş bu aşamaya gelene kadar tohumdan kazık yedim ışıktan kazık yedim daha önce ışık aldım olmadı yani ışık iyi olmadığı zaman bitki olmuyor şimdi şöyle yapacağız sen bana soracaksın ben sana söyleyeceğim

Fiagor

Yeni üye
Şimdi kardeşim konuyu güzel yere getirdin mesela benim ailem biliyor ben hiç saklamadım içtiğimi de saklamadığım yaparken de saklamadım tek bitki tamam on numara güzel insan zevk alır yaparken bakarken ama madem uğraşıyorsun mesela benim çadırım iki bitkilikti 120 60 180 bu ölçülerdeydi tabii benim çocuklarım büyüdü ben artık evde yapamıyorum ama demek istediğim şey şu bana dedim ki elektrik parası vereceksin ufaktan bir sistem yapacaksın eğer yerin müsaitse sıkıntı yaşamayacaksan anlatıyım ama sen bana sor ben sana söyleyeyim burada en önemli unsur ışık , ışık senin kaç adet bitki yapabileceğini bize gösterecek küçük bir ışık alırsan Bir taneye bile zor yeter ben mesela 240 watt Samsung kuantum bord aldım 281 çipli tabii iş bu aşamaya gelene kadar tohumdan kazık yedim ışıktan kazık yedim daha önce ışık aldım olmadı yani ışık iyi olmadığı zaman bitki olmuyor şimdi şöyle yapacağız sen bana soracaksın ben sana söyleyeceğim
tek bitki için kaç watt gerekli ışık https://www.trendyol.com/tchibo/gri-kumas-dolap-92254-p-31935914?boutiqueId=61&merchantId=4491şöyle bir çadır bulmuştum kendim için folyolarım falan diye 2 de fan alsam yeterlidir sanırsam

Mertali54

Doktor
tek bitki için kaç watt gerekli ışık https://www.trendyol.com/tchibo/gri-kumas-dolap-92254-p-31935914?boutiqueId=61&merchantId=4491şöyle bir çadır bulmuştum kendim için folyolarım falan diye 2 de fan alsam yeterlidir sanırsam
Tek bitki için olabilir normalde 60'a 60 gerekiyor ama eğer ki bunu kullanacaksan koku problemi yoksa olabilir yani neticede bunun içinde de güzel bir şekilde yetişecektir tabii gübren ışığın iyi olursa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01: