Evet beyler sorularınız varsa cevaplarım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24418
  • Başlangıç tarihi

Azer

Üye
6 günlük bitkim sağ yaprağın olduğu tarafta kurumaya başladı sebebi nedir nasıl kurtarabilirim dışarıya aldım artık forumda konum var yardımcı olursan sevinirim

Ü

Üye silindi 24418

Guest
6 günlük bitkim sağ yaprağın olduğu tarafta kurumaya başladı sebebi nedir nasıl kurtarabilirim dışarıya aldım artık forumda konum var yardımcı olursan sevinirim
Ph. Gübre. Isık. Isı. Nem herşey var kanka resim bakmak lazım

sakatat

Üye
Kanka şuanlık durumu iyi zamana bırak orası lob olacaktır bitkinin yaprakların durumu nasıl canlımı
kanka gayet iyi yapraklar gelişim herşey iyi ayrıca bir şey daha sorucam brom
3 tane bitkim var 2 haftalık
şuana kadar kabinimin nemi 55 civari oldugu icin kafalarina 5lt pet koymuştum daha fazla nem alsinlar diye ama 2 hafta geçti ve artik vantilator dallarina çarpıp gelişmesini istiyorum dalların petleri cikariyim mi bro
kabinin nemi 55
bide co2 tüpü simdiden vermeye basliyim mi kabine

Ü

Üye silindi 24418

Guest
kanka gayet iyi yapraklar gelişim herşey iyi ayrıca bir şey daha sorucam brom
3 tane bitkim var 2 haftalık
şuana kadar kabinimin nemi 55 civari oldugu icin kafalarina 5lt pet koymuştum daha fazla nem alsinlar diye ama 2 hafta geçti ve artik vantilator dallarina çarpıp gelişmesini istiyorum dalların petleri cikariyim mi bro
kabinin nemi 55
bide co2 tüpü simdiden vermeye basliyim mi kabine
Kabindeki nemi nem makinasyla sabitle 60 65 yap sonra sal kızlarını büyüsünler

sakatat

Üye
Ben olsam vermezdim çünkü bitkiler ufak ve CO2 için 3. Katı bekle derim en azından ha vercem dersende ayarlrını küçük vermelisin yada istediğin gibi zararı olmaz
kanka co2 ölçerim yok regulatorden vanayı hafif açıyorum çakmaktan çıkan gaz sesi kadar ses çıkınca kabine veriyorum kaba taslak boyle hesaplıyorum:D

Ü

Üye silindi 24418

Guest
kanka co2 ölçerim yok regulatorden vanayı hafif açıyorum çakmaktan çıkan gaz sesi kadar ses çıkınca kabine veriyorum kaba taslak boyle hesaplıyorum:D
Kanka CO2 yi zemindenmi veriyorsun veya zemine yakın bir yerde mi çünkü aktif karbon emiyor hemen yukarı yakınsa

sakatat

Üye
bro karbondioksit ölçerim olmadığı için tüpü cok az sekilde kullanıyorum fakat çok karbondioksitten bitkilerde bi sorun olur mu sence. az verilmesinde sorun yok ama fazlasinda var mi acaba
Kanka CO2 yi zemindenmi veriyorsun veya zemine yakın bir yerde mi çünkü aktif karbon emiyor hemen yukarı yakınsa

Ü

Üye silindi 24418

Guest
İstediğin kadar fazla ver bitki sadece ihtiyacı kadar alıcaktır gerisi masraf ve boşa giden co2

Kanka

Administrator
Yönetici
Sulu sıstemlerde yakın olan potlardaki kök dolanmasının önune gecmek ıcın dolanmayı nasıl önlemeli ve kök budaması hangi dönemde ne kadar yapılmalı ve yapılmalı mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********