Ex kafasına yakın mari genetiği varmıdır ?

erşan kuneri

Kıdemli Üye
millet para ağacı diler biz cigara ağacından exmi diliyoz şimdi yaman çelişki .d bu arada mdma doğal olarak doğada bitkiler tarafından üretilen bir madde ama sokakta ucuz ve daha etkili olduğu için sentetik mdma satılıyor bknz: mdma=ex

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Ben organikçiyim
Herşey doğal olmalı
Ben gübrenin bile doğalını vermeye çalışıyorum sentetik bizi bozar artık :)

szrlkrsii

Müptezel
ben artık sigaranın coğu kişiye dokunduğunu düşünüyroum, alınan alınsın gücenen gücensin cigaranın allahını icsem maksimum kafamın icindeki sesler gider öyle takilirim nasıl erişiyolar bu kafalara anlamıyom.

edit: cigara nere ex nere ya :D çok ayrı kapılar

Tiny

Üye
100% sativa genetiği pistiller 30%-50% turuncuya dönünce hasat edersen ex kafasına yakın kafa yaşatır ama tavsiye etmem anksiyete vb. sorunlar varsa :D
Dostum sorduğum soruya bi gerçek cevap veren sensin okey anladım sativa pistiller %50 yi geçmicek önerdiğin bi genetik varmı bana bi kaçtane genetik şarttttttt. ve ex kafası demiyorum kardeşlerim ex kafasına YAKIN bi genetik diyorum zaten ex kafasını mari değil hiç bir kimyasaldan sentetikten bekleme ex kafası ex e özel başka bir maddede bulamazsın siye düşünüyorum KONU NERLERE GİTMİŞ

Dostum sorduğum soruya bi gerçek cevap veren sensin okey anladım sativa pistiller %50 yi geçmicek önerdiğin bi genetik varmı bana bi kaçtane genetik şarttttttt. ve ex kafası demiyorum kardeşlerim ex kafasına YAKIN bi genetik diyorum zaten ex kafasını mari değil hiç bir kimyasaldan sentetikten bekleme ex kafası ex e özel başka bir maddede bulamazsın siye düşünüyorum KONU NERLERE GİTMİŞ
Kanka 100% sativa feminized tohumun tanesi 80 euro filandı sanırım en son, internetten aratıp bulman gerekiyor burdan paylaşmam yasak ayrıca yurtdışı riski de var gümrükte kalırsa yanar paran. Bilinen sativa dominant hybridlerden de tercih edebilirsin çok bir fark olacağını sanmıyorum jack herer, durban poision, mexican airlines, lemon haze, sour diesel, bruce banner vs.

Sonne

Kıdemli Üye
80 euroya yurt dışında 25 gr sigara veriyorlar kanka. Hiç bir tohum o kadar olmaz diye düşünüyorum. En kralı max 20 euro olur bence

Tiny

Üye
Kanka 100% sativa feminized tohumun tanesi 80 euro filandı sanırım en son, internetten aratıp bulman gerekiyor burdan paylaşmam yasak ayrıca yurtdışı riski de var gümrükte kalırsa yanar paran. Bilinen sativa dominant hybridlerden de tercih edebilirsin çok bir fark olacağını sanmıyorum jack herer, durban poision, mexican airlines, lemon haze, sour diesel, bruce banner vs.
Hacı tohum işini bi şekilde hallederiz sponsor dan alırız ama dediğim gibi lezzet koku çok önemli değil ama ex kafasına yakın veya benzeri diyim genetik ismi lazım bu söylediklerine bi bakıcam araştırcam ama lemon haze skunk die biliyorum yanlışta olabilir dediklerinin hiçbirini kullanmadım

oturanboga35

Müptezel
Sativa genetikleri şarapla birlikte tuketirsen ex kafası gibi yaşarsın şarap diger alkollere benzemiyor cok farkli kafasi var
Bence en doğru olanı bu arkadaş söylemiş şarap gerçekten diğer içkilere benzemiyor. Diğer alkollere göre çok daha hızlı kafası var. Geçen arkadaşlarla şarap sigara yaptık yarım saat dans ettim tek solukta. ( Sakın şarabı önce içmeyin, alkollü kafanın üzerine sigara bad trip yapıyor. Önce sigara sonra alkol)

Bar

Kıdemli Üye
Sativalar exe yakın kafa yapar. Müzik aç patlamalık o kafada ex gibi olursun zaten

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Hacı tohum işini bi şekilde hallederiz sponsor dan alırız ama dediğim gibi lezzet koku çok önemli değil ama ex kafasına yakın veya benzeri diyim genetik ismi lazım bu söylediklerine bi bakıcam araştırcam ama lemon haze skunk die biliyorum yanlışta olabilir dediklerinin hiçbirini kullanmadım
Sonu haze olan genetikler on numara

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****