Fan sıkıntısı çekiyorum.

wegener

Üye
Kankalar bez dolaptan kalbini mi yaptım tek sıkıntım fan kaldı ucuz birşey arıyorum giriş ve çıkış fanı rica ediyorum yardımcı olur musunuz (ucuz maliyetli)

Kabin bu şekilde

Giriş çıkış fanım kaldı sadece kankalar

Melez

Müptezel
Yok yani bi koku konusunda problemin veya cozumun yoksa giris cikis faninada gerek yok ac on kismi koy iceriye bi tane yapraklar icin kucuk bi fan kucuk vantilator tarzi hem o ciceklere vurur hemde icerdeki havayi disariya atar

wegener

Üye
Yok yani bi koku konusunda problemin veya cozumun yoksa giris cikis faninada gerek yok ac on kismi koy iceriye bi tane yapraklar icin kucuk bi fan kucuk vantilator tarzi hem o ciceklere vurur hemde icerdeki havayi disariya atar
Etrafına tahta kessem olurmu sence kökü için

Melez

Müptezel
Etrafına tahta kessem olurmu sence kökü için
E etrafini kapatinca bu bitkiler nasil oksijen alicak iceriye fanla hava verdin ee plastik balon mu bu icerisine giren havayi kapsetsin illaki havayi disariya salicak disariya saldigi odaya saldigi havayla koku yayacak 1 bitki yapicaksan odanin penceresi mahalleye degilde havalandirmaya falan bakiyosa sorun olmaz ev icindede o odanjn kapisini pek acmazsan pencereyide hep acik tutarsan sorun olmaz evin icinede cok azcik sizar ama

Melez

Müptezel
Bende bez dolapta bir cok grow yaptim iki tane baktm bi tane baktim baya baktim ama iste onunu acik birakiyodum odanin penceresinide acik birakiyodum havalandirmaya bakiyodu pencere evin icine kapiyi acip kapamakta yayiyodu koku ama evdekiler biraz rahatsiz oluyodu bazen bunlar senin icin sorun degilse 1 bitkiyle baslayabilirsn

wegener

Üye
Bende bez dolapta bir cok grow yaptim iki tane baktm bi tane baktim baya baktim ama iste onunu acik birakiyodum odanin penceresinide acik birakiyodum havalandirmaya bakiyodu pencere evin icine kapiyi acip kapamakta yayiyodu koku ama evdekiler biraz rahatsiz oluyodu bazen bunlar senin icin sorun degilse 1 bitkiyle baslayabilirsn
Binada oturuyorum ve bodrum katdayım 1 bitki baksam çok yayılırmı sence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ******** ***** ******** ******* ********* ******** **** hahahaha ******** ***** *** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ** ****** ********* * ******* *** ****** ******** ***** ****** ********* hahahaha ** ***** **** *** **********
  • Emmy Emmy:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** ***** ******* **** ******* ******** ******* hahahaha* ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** **** * ******* ****** ***** hahahaha* ** ******* *********
  • VendettaX VendettaX:
    **** ****** ***** ********* ******** *** ********** ** **** ***** ******* ****** ***** **** ******* ********* ** *
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ****** **** **** *** ** ****** *** ***** ***** **** ** ****** ********* * ******* *** ****** ******** ***** ****** ********* hahahaha ** ***** **** *** **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    Ü Üfürükçü gargamel: ***** ******* ********** ********* **** ** ***** ** ** ***