Farklı gübreler

Bol hasarlar arkadaş lar .forum da yeniyim bio bizz hakkında burdan bilgi sahibi oldum ama elimde farklı sıvı gübreler var .yanlış bişey yapmak istemedim 
Bu gübreler hakkında bana yardımcı ola bilirmisiniz lütfen .işin içinden çıkamıyorum .

Natür soil (toprak düzenliyci )
Humik asit. Azot 1 Humik asit 28 

Multi refleks .azotlu gübre çözeltisi 
Azot 25
Amonyum azotu 22 

Tria pro 
Npk gübre çözeltisi 
Toplam azot 7 
Amonyum azot 7 

Resim cektim ama buraya yüklemeyi becermedim .
Bu gübreler hakkında bilgi sahibi varsa eğer minnettar olurum arkadaşlar

ZooM' Alıntı:
LM301B yada H  quantum boardlardan 240Wlik bitane al 2 bitkine kral gibibakarsın.

LM301B watt başına 220lümen veriyor samsungun resmi teknik özelliklerine göre.  Bende 120Wligi var yaklasik 26k lümen ben tek bitki bakiyorum ilk bitkimi bitirdim köfteci tohumu limon vardı acemiliklerime (topping - low stress training super crop gibi denemeler yaptim) ragmen dirayetli cikti 50gr aldim. Simdi basladigim ak47 tohumu ile havlandirma nem makinasi ek gübre vb ekipmanlarda ekledim. Daha verimli olacagini dusunuyorum.

Vitaminli gübre' Alıntı:
Cahil' Alıntı:

Merhaba forum da nasıl başlık açabiliyoruz bilen var mı  arkadaşlar

Vitaminli gübre' Alıntı:
Bol hasarlar arkadaş lar .forum da yeniyim bio bizz hakkında burdan bilgi sahibi oldum ama elimde farklı sıvı gübreler var .yanlış bişey yapmak istemedim 
Bu gübreler hakkında bana yardımcı ola bilirmisiniz lütfen .işin içinden çıkamıyorum .

Natür soil (toprak düzenliyci )
Humik asit. Azot 1 Humik asit 28 

Multi refleks .azotlu gübre çözeltisi 
Azot 25
Amonyum azotu 22 

Tria pro 
Npk gübre çözeltisi 
Toplam azot 7 
Amonyum azot 7 

Resim cektim ama buraya yüklemeyi becermedim .
Bu gübreler hakkında bilgi sahibi varsa eğer minnettar olurum arkadaşlar

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Yardım edicek hiç kimse yok mu arkadaslar ::([/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Eimde ayriyetten 4 adet sıvı gübre seti var [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Koklendirici [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Toprak düzenliyci [/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Ciceklendirici güçlendirici diye .[/font]
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]2 ayrı sivi gübre setinde kala kaldım nasil kullancagimi. Forumda da bulamıyorum.  :([/font]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** **** *** ***** **** ***** ******** **
  • P puslu77:
    ******** hahahaha* ***** ** ***** **** ********** **** ***** ******** *****
  • P puslu77:
    **** *** hahahaha* ********** ******** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ***** hahahaha* ***** *** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******* ** ** ***** ***** hahahaha* ***** *** *****
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** ** ****** ******** ********* **** *** hahahaha* ********** ******** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** *** hahahaha* ***** ******* ** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    *** ** hahahaha ***** ** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ** ******** *** ** hahahaha ***** ** ******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • L Lew4nd0w5k1:
  • Night owl Night owl:
    *** *** * ******* ******** hahahaha ********** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ****** hahahaha***** ******* ** ******* ******** ********** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ******** **** ** hahahaha ******** ******** ***** ****** hahahaha***** ******* ** ******* ******** ********** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ***** ******** ***** ******** *** ****** ***** ****** hahahaha ***** *** hahahaha* ***** hahahaha ******
  • U umutsuzlar:
    ********** **** ********* ** ***** hahahaha *** ***** ******* ****** hahahaha** **** ****** ******* ***** ***** **** ****** **** hahahaha ****** * **** ***** ***** *******
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** * ********** ********** **** ********* ** ***** hahahaha *** ***** ******* ****** hahahaha** **** ****** ******* ***** ***** **** ****** **** hahahaha ****** * **** ***** ***** *******
  • P puslu77:
    ****** ** **** ***** ******* ****** ***** ******** *** hahahaha* ** *****
  • L Lew4nd0w5k1:
  • P puslu77:
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******* *** ****** ****** ******** hahahaha***** ** **** ***** ******* ****** ***** ******** *** hahahaha* ** *****
  • U umutsuzlar:
    * **** **** ** ******* * ****** ***** ****** **** ** * ******* ******* *** ** ******** hahahaha*** **** *****
  • U umutsuzlar:
    *** ******* **** ****** ****** ***** *** ***** *** ******* ** **** ********* ********* **
    U umutsuzlar: *** ******* **** ****** ****** ***** *** ***** *** ******* ** **** ********* ********* **