Fazla sulama sizce toparlıyor mu ?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Eyvllh biraderim sağolasın bende tanışmak isterim bakalım zaman ne gösterecek ben magic plant tan almıştım kalong bloom ama buda aynısı sayılır ben veriyom karar senin eklersen iyi olur birde topmax ta çok önem veriyom ben aklında olsun ve ben ph için litreye 1.5 ml elma sirkesi veriyom dinlenmiş musluk suyuna ph ölçüyosan dikkate alma sirkeyi ph ölç müyosan aklında olsun enkısa zamanda atıcam sana resim unutursam hatırlat bi ara

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Son mesajını yeni gördüm kalıng bu olur aynı gibi sen litreye 2 ml ver benim bitki baya büyük ben litreye 4 kullanıyom sana fazla gelir yakarsın sen 2 ölçü edin sonlara doğru yükselirsin şuan dedim gibi litre 2 senin ölçün başka sorun olursa kafana takılan olursa sor zevkle cevaplarım senin bitkiyi bende merakla takip ediyom

Lucifer420

Yeni üye
Eyvallah dostum seni yakaladım, ilk hasatımı yapıcam sorucak çok sorum var sana bir kaç gün daha bitkiyi takip ediyim soru yağmurum olucak :) iyi geceler her şey için çok teşekkürler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Eyvlh biraderim ben burdayım istedin zaman ne istersen sor sanada iyi geceler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
bitki güzel gelişiyo fakat lst yapmadın tek ana dalın olucak buda senin hasatını azaltıcak durumu iyi görünüyo

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Prof luk yokbe birader ilgi alaka sevme olayı sen bukonuda çok heveslisin bi kaç grow sonra sende buraların emiyi grow cularından olucan yaptın işi sevmek zevk almak sendede bunu fazlasınla görüyorum evet bitki photo big bud fem lst yi kaçırdın yapıcan büyüdükçe dalları tellerle kenarlara bağlayıp aralara ışık aldırmak söemek sayısını artırmak teller içinde bi tiyo daha veriyim anten kablosunu soy içindeki beyaz plastiklinbakırı çıkar plastini iç ğlastinle bakırı kalsın çok güzel oluyo bakır istedin şekli alıyo plastikte bitkiyi kesmiyo bi dene istersen lst için ben onu kullanıyom

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Başlamış olmaya bu dönem iyi ışık iyi bakım vermen lazım bu autoların sıkıntısı hızlı öyüzden hızlı olman gerek gübre ne veriyodun

MenderesAbi

Yeni üye
Kanka bende turkuvaz sıvı yarasa gübresi var çiçeklenmenin 23. Günündeyim . Ne kadar vermem lazım bu gübreyi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ********* ** ****** ******** ******* ***** hahahaha** *** ***** *****
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ***** ********* ** ******* hahahaha**** ***** **** hahahaha *** ***** ****** ******** ******** *** *** hahahaha ** ****** ********* ********* ****** ***** *** **** ***** ***** **********
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    *** *** ****** *** ***** hahahaha ****** **
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
  • G Groww:
  • G Groww:
  • D despotdes:
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** hahahaha**
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
  • D despotdes:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ******** * ******* ********* * **** **** ** ******** *** *** * ******* ******* ***** ***** * ***** *** ******** ***
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** *** ** **** ********** ****** **** ***** ***** ********* ** ******* hahahaha**** ***** **** hahahaha *** ***** ****** ******** ******** *** *** hahahaha ** ****** ********* ********* ****** ***** *** **** ***** ***** **********
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** ****** *** ***** ********* hahahaha** hahahaha*** *******
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********* ***** ***** ** ********** ***
  • D despotdes:
    +1
  • D despotdes:
    *** ****** *
  • G Groww:
    G Groww: ***** *** ********