Felâket .....

Bitkilerim 35 gunluk tek seferde grow bloom ve topmax verdim sonuc bu oldu. Flusch yaptim kuruma durdu ama sonuc bu ne yapmalıyım...

C

Cibril

Guest
Kardeş bu birgünde olacak bir durum değil ve bahsettiğin gübreler bir arada kullanılabilir bunda herhangi bir sorun yok. Bu bitki dertli zaten sıkıntıları var üstatlar izah eder...

A

ALTINPİPO

Guest
Çok fazla su ve besın kıtlenmesı toprak oksıjen alamayıp bogulması gibi birşey bakalım daha iyi ustalar nediyecek

Kankalar toprak bio mix light. Gubre 1.5litreye 2ml grow 1 ml bloom 2 ml top max verdim tek seferde . Zsten topragin ustu 1 kac gun sonra şekerli yapışık gibiydi.. 4 5 gun ara sonra boyle oldu.USTATLAR ÇOZUM NEDIR VARMI? YOKSA CÖPMÜ

A

ALTINPİPO

Guest
kanka tek caresı ya kesıp atcan yada 60 lıtre suyu bascan ful temızlencek https://imgyukle.com/i/TiZist su bıtkıye sararan yapraklarını jıletle temız ılk ve sonradan bas 60 lıtre suyu fanıda saksının dıbıne koy 30 cm uzaklıga dursun belkı yoluna gırer dıger bıtkılerı at gıtsın

Kanka peki yapmis oldugum gübre karisimi demekki cok asiri fazla geldigi icinmi? Tespitin nedir sence senin..

A

ALTINPİPO

Guest
Çok fazla su ve besın kıtlenmesı toprak oksıjen alamayıp bogulması gibi birşey ciceklenmede grow vermemelıydın sadece bloom olması gerekıyor demem bu bunu cıkarttım bakısta ama dedıklerımı yaparsan tek bıtkıyı kurtulur belkı kurtulmazsa artık sansına bıde cok su vermıssın az vereceksın saksın cok buyuk o cıcek ıcın 15 lt olmalı sımdı 60 lıtre su ver sağdakı bıtkıye yaprakları buda sarı ıse yaramaz olanı gene yesıl yaprak kalsın bıraz bakalım ne olacak tabi baska ustalar neder bılemem bekle bakalım

a-420

Müptezel
Bitkilerim 35 gunluk tek seferde grow bloom ve topmax verdim sonuc bu oldu. Flusch yaptim kuruma durdu ama sonuc bu ne yapmalıyım...
slm kankacım oncelıkle gecmıs olsun topragın gubrelı + sende gubre verdın sanırsam + panık yapıp toprak kurumadan sulama yaptıysan sonunc bu .kanka topragın kuruysa 10lt suyla ph ayarlanmıs falsh yapalım ardındanda topragın kurumasını beklıyelım sonrası ıcın ıstersen yazasın tedavıye devam ederız.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    kawinnnz kawinnnz: **