Feminized Photo Tohum için Eğitimler

akrozom

Yeni üye
Selamlar Arkadaşlar,

2 Adet Super Lemon Haze Photo yetiştireceğim. Sativa ağırlıklı bu kızlar için hangi eğitimleri takip etmem gerekli?

Teşekkürler..

kankokan2000

Yeni üye
RE: Feminized Tohum için Eğitimler

senin alanın çok büyükdeğildi sanırım.slh orta boy bitki sayılır.1 kez top atıp hafif gersen yeter

akrozom

Yeni üye
RE: Feminized Tohum için Eğitimler

100 X 100 X 180 'lik kabin içerisinde büyüyecekler.

edizparlar

Yeni üye
eveet 2 adet slh foto ve 100x100 çadır çok tatlı.

ışıkları da umarım aynı tatlılıktadır, show yaparsın şov.

kanka foto bu, 4 main kola üzerinden tatlı bitki elde etmek istiyorsan vur kelleyi 2.noddan.

ama tavsiye edilen 3.nod güzel. Kelle vurursun, istersen main lining yaparsın yani iki tane bitki yetiştiriyor gibi tek bitki. Sağa sola yatırırsı o kelleyi vurunca çıkan iki taneyi.

veya direk uzayan gövdeyi yatırırsın kablolarla uzata uzata devam edersin LST olur. olur oğlu olur. scrog yaparsın sonra file çekip kelleleri aynı boyda yaparsın. uzar gider kanka

akrozom

Yeni üye
merhaba edizparlar,

kanka senin ağzın ne diiii.. 

ya bu eğitimlerden scrog'u merak ediyorum ama anlatanı görmedim ::(

bak ben bitki yetiştirmeye başladığımda her gün tek tek anlatıcam, foto atıcam. tek tek sorucam. inşallah buralarda olursun bro..

karamamba

Yeni üye
Dostum eğitim vericem diyosun 12Litre saksı seçiyorsun. Eğitim vereceğin bitkinin saksısı büyük olmalı. Sen süresini uzattıkça o bitki kök yapıp büyüyecek. O yüzden saksı seçimini büyük yapman lazım.

akrozom

Yeni üye
ok, 37'lik saksıya geçeyim o zaman. ne diyosunuz? keser mi 37'lik saksı? daha da büyütebilirim?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* ******* ******
    bandaleros bandaleros: hahahaha ********* ******* ******