fide evresi

arkadaslar yaklasik 1 haftalik bir kizim var
tohum sponsordan blue dream autoflower
sikintisiz bi sekilde çatlattım 3 5 cm kok verdi bardagin icine topraga aldim toprak biobizz light mix pet sise altini kesip ustune kapattim nemi saglamak icin 12 saat isik veriyorum gunde 9k lux sanirim telefondaki isik olcere gore iki gunde bir 3 5 fis icme suyu sikiyorum ustune ama 3 gundur buyumesi ve gelismesi durdu 10 cm kadar oldu 4 yana ufak yapraklar cikardi ama daha fazla gelismiyor kokte 10 cm kadar daha fazla gitmiyor ilk growum bitkiyi kurtarabilir miyim yavas yavas yesilligi de gidiyor sicaklik ortalama 25 civari birde bardak karton altina sagina soluna delik acmam gerekiyor mu

Kanka drenajı sağlamak için karton bardağın altına delik açman şart verilen suyun fazlası alttan akmalı çünkü. Kanka elinde başka tohum varsa ona başla bence.

Bardağın altına delik aç kanka toprak kuruyana kadar elleme ışığın altında kalsın kafasına pet gecirebilirsin nem konusunda sıkıntı yaşıyorsan. Bide ışığın ne kanka?

Emmy

Müptezel
Kanka gelismesi durmuş falan değil bismillah yolun en basindasin biraz rahatla fazla hirpalama kızı yaptıkların su anda yeterli altinda bi drenaj deligin olsun ışığın 40 cm bırak ortama alışsın su an kurtarmalik bisey yok bol hasatlar diliyorum <3

Kanka gelismesi durmuş falan değil bismillah yolun en basindasin biraz rahatla fazla hirpalama kızı yaptıkların su anda yeterli altinda bi drenaj deligin olsun ışığın 40 cm bırak ortama alışsın su an kurtarmalik bisey yok bol hasatlar diliyorum <3
gubre kullanmaya ne zaman baslaniyor peki kacinci haftada

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka 3 hafta filan yavas gelisir, cünki filiz su anda enerjisini kök gelisimine harciyor, kökler gelissin bitkinin gelisimide hizlanir. Kanka auto bitki yapiyorsun, sana tavsiyem basta sona 18 isik 6 saat karanlik yap, zamani gelince bitkin girecek cicege. Evet sabirsizsin kanka, sabret sikinti yok.

Kanka 3 hafta filan yavas gelisir, cünki filiz su anda enerjisini kök gelisimine harciyor, kökler gelissin bitkinin gelisimide hizlanir. Kanka auto bitki yapiyorsun, sana tavsiyem basta sona 18 isik 6 saat karanlik yap, zamani gelince bitkin girecek cicege. Evet sabirsizsin kanka, sabret sikinti yok.
tamam brom simdi isik dongusunu degistirdim bardagin altina da delikler actim azcik elledim koklerini insallah zarar vermemisimdir :rolleyes:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ****** ** * ******* * **** ********** *** ******** ***** ***** **** ** ******** ***** * ******* * * ****** ********** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • A active661:
  • K keyifpezevengi:
    ******** ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ***** **** ******* ********** ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • Night owl Night owl:
    ***** * * ** ****** hahahaha ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
    *** ******* ****** hahahaha ********** *** ***** **** ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha** *** ******* ****** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** ***** ***** *** ******* **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ****** ****** *** ******** ***** **** ** ****** ** hahahaha ****** *** **** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ******* ****** ******** hahahaha****** **** ****** ***** ****** ********* *********
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    *** *** ***** hahahaha* ****** ***** ******** ********** **** ***** ***** ***** *********
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** *** ******** ****** **** ****** ********* ****** *****