fide gelişmiyor (mu)

sylee

Yeni üye
(degenetica jack herer auto)
3 gündür bu hale gelebildiler çürümüş mü bunlar(üzeri delikli pet şişe ile kapalı) yoksa devam mı ve
NEDEN BÖYLE OLMUŞ bilenler var mı acqba?

Kardeşim aynı durumdayım Sponsordan Auto tohum aldım 1 gün suda beklettim 2 gün peçetede çimlendirdim torflu perlitli topraga çok derin olmamakla ektim 4 ü toprakdan hiç çıkmadı kardeşim kafasına pet şişe kapattım güneşde görüyo filizlenmedi 3 tane yenisini attım dedim şimdi bunlar 1 hafta önce çektim halen aynı durumlarlar cm oynamadılar parasında zamanında değilimde hergün bakıp aynı durumu görmek bardagı pencereden atasım var senin alattııgn aynı durum alltta yorumlara baktım onalrda aynı şeyleri anlatıyo.

quorthon

Üye
Kardeşim aynı durumdayım Sponsordan Auto tohum aldım 1 gün suda beklettim 2 gün peçetede çimlendirdim torflu perlitli topraga çok derin olmamakla ektim 4 ü toprakdan hiç çıkmadı kardeşim kafasına pet şişe kapattım güneşde görüyo filizlenmedi 3 tane yenisini attım dedim şimdi bunlar 1 hafta önce çektim halen aynı durumlarlar cm oynamadılar parasında zamanında değilimde hergün bakıp aynı durumu görmek bardagı pencereden atasım var senin alattııgn aynı durum alltta yorumlara baktım onalrda aynı şeyleri anlatıyo.
ilk defa da olmuyor diğer tohum tamamen çürüdü bunlar da bu şekilde, 6 tohumdan sadece 1 tanesi çimlendi sorunsuz bi şekilde

quorthon

Üye
İyice gelişene kadar yaklaşık 10 gün boyunca pet şişe koydum, şişenin içerisini sprey su ile hafif nemlendirdim . benim toprak all-mix hiç gübreli su vermedim bu süre boyunca.
aynı şekilde yapıyormusuz. bu 10 gunde nasıl suladın peki kanka? kac ml, günlük mü suladın vs. nasıl yaptın sulama olayını?

obeb

Üye
aynı şekilde yapıyormusuz. bu 10 gunde nasıl suladın peki kanka? kac ml, günlük mü suladın vs. nasıl yaptın sulama olayını?
Ben 11lt saksıda başlayarak yanlış yaptım. Sulamayı 60 ml ile başlayıp kurudukça iki günde veya üç günde bir 100ml, 150ml gibi artırarak gittim.

obeb

Üye

sylee

Yeni üye

quorthon

Üye
Senin emeğinin bi sucu yok kardeşim Sponsordan tohum alınmaz ölmüş tohumlar Bir daha alışveriş yapma emeğine yazık
bi önceki siparişimde hiç böyle şeyler yaşamamıştım. çimlendirirken birebir aynı adımları izledim. degenetica ile gorusucem telafi edeceklerini umuyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******* *** ****** ***** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******* hahahaha* ********** ********** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ***** ******* ****** ****** ***** ***** ***** ******* ******** **** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ***** * ******* *** ***** *** ***** ******** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ********* **** ********* *** ****** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***** ********** ******* **** ********* ****** **** *********
    ***** ******* ***** hahahaha *** ***** hahahaha* *** ***** ******** *** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********* hahahaha ********
    NewGardener NewGardener: ***** **** *****