Fikir alabilirmiyim arkadaşlar

Toplam 8 hafta oldu 5 hafta çiçekte bi arkadaş yorumlarda autolarda çiçekte 8 haftayı görmesi lazım demişti sağolun

Ü

Üye silindi 1395

Guest
pistiller sararmış mikroskopla trikom takibi yapmak en doğru sonucu verir aslında ama elinde yoksa bitkiye flush atıp 1 hafta sonra hasat edebilirsin eline sağlık güzel olmuş bitkin bu arada

Organik

Kıdemli Üye
Söyleyen arkadaş doğru söylemiş genel olarak 8 hafta sürüyor ortalama tabi gelişime bağlı olaarak değişiklik gösterebiliyor bu süreç senin kızlar 2-3 haftaya hazırlar dostum benim bir 60x veya 100x alıp kontrol etmeni öneririm tricomları yada en kötü bitkine baktıgında %60-70 lik kısmı pistillerin kahverengi olmasından hasatın geldiğini anlayabilirsin :)

Maşallah. 5 hafta lığa göre gayet güzel gelişmiş sömekler. Genetik nedir? Özelliklerinde yazar çiçek süresi. Bazı genetikler 45 gun, bazilari 11 haftayı buluyor.
Sağol dostum lemon og white y.Mersini var
10/11 Mart çıktı yarın 8 haftalık olacaklar 4,5 5 haftadır çiçekteler 3 günde bir gübre verdim
20/21/22 günde çiçeğe girdiler ilk başlarda sıcaklık stresi yaşatmama rağmen yerlerini sevdiler biobizz hepsini kullandım ek olarak bigbud overdrive var saksım kumaş 19 litre ama tam 19 dolduramadım kimisi 15/17 arasıdır saksılarla tablanın arasına elek kullandım güzel kuruyor toprak sağolasın dostum :)

Söyleyen arkadaş doğru söylemiş genel olarak 8 hafta sürüyor ortalama tabi gelişime bağlı olaarak değişiklik gösterebiliyor bu süreç senin kızlar 2-3 haftaya hazırlar dostum benim bir 60x veya 100x alıp kontrol etmeni öneririm tricomları yada en kötü bitkine baktıgında %60-70 lik kısmı pistillerin kahverengi olmasından hasatın geldiğini anlayabilirsin :)
Eyvallah dostum o zaman overdrive kullanayımmı
En azından 1veya 1,5 hafta ne dersin fikrin ne
Birde mikroskop baktım 60/100x var birde USB 1.000x var aralarında fazla fiyat farkı yok
Hangisini önerirsin dostum :)

Organik

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** ***** ********* ******* ******** ******* ****** ******** ***** **** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** ****** ***** ** * ****** ******** **** **** ********
    hahahaha* ***** ***** ** **** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ******** ****** ****** ********** ****** ***** ********* ***** ******* ********** *** ****** *** ********* ***** ****** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha** ******** hahahaha ***** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz: