Fikir verin

5.yaprak

Üye
Kankalar corbaci tohum 25 saat 60 w torch bu sekilde yaniyor gubre solucan ve hayvan gübresi torf karisimi toprak

Gelisimleri nasil sizce . Disi erkek bellimi

VendettaX

Ordinaryüs
Kankalar corbaci tohum 25 saat 60 w torch bu sekilde yaniyor gubre solucan ve hayvan gübresi torf karisimi toprak

Gelisimleri nasil sizce . Disi erkek bellimi

25 saat nasi yaniyor

Nazim_Red

Doktor
Kanka petin amacı nem tutmak lambayı da içine koyunca nem falan kalmaz lamba dışarda olmalı ve pet zamanı geçmiş durumda gibi, ışığını güçlendir, hayvansal gübreler hemen çözülüp bitkiye yarar sağlamaz sıvı gübre takılmanda fayda var

Tommy vercetti

Müptezel
Kanka petin amacı nem tutmak lambayı da içine koyunca nem falan kalmaz lamba dışarda olmalı ve pet zamanı geçmiş durumda gibi, ışığını güçlendir, hayvansal gübreler hemen çözülüp bitkiye yarar sağlamaz sıvı gübre takılmanda fayda var
Evet güzel düşünce ama nem kalmaz nazim haklı ve sıcaklı aşırı çok olur. 10 litrelik peti kova yapar gibi kes del kullan ışık dışarda kalsın kanka bide bilinmedik marka torchlara inanmayın kocaman yapıyolar boardda 10 tane led var noas yada cata marka kullanmanı öneririm @VendettaX haklı

5.yaprak

Üye
Peti aslinda nemden cok havalar cok soguk oldugu icin bu sekilde yaptim, ve saksi nin altinda su gurmeyecek kadar yukseklikte tabak var kovanın da icinde su var nem olayi icin bitki surekli islak kalmiyor ama kovanin icindeki su torchdan gelen isi ile nem icin yeterli gelirmi dedim ve nem makinesi alamam bu bile bana sikinti giden gelenden eve simdi cicek diye gecistiriyorum hava soguk ondan filan diye de nem cihazini ne diye yutturcam bilemedim

5.yaprak

Üye
Buradan edindigim bilgiler ile havalandirma sorununa eldeki malzeme ile simdilik cozumum bu kadar ama 5 dk fan calisti balkon direk koktu
Gece soguk oldugundan kolinin icinde yasama devam ediyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
    5.yaprak 5.yaprak: *** ** ********* ***