Fikirleriniz neler bakmanızı rica ederim

Cashh

Doktor
Arkadaşlar çiçeğim auto çiçeğin 4 üncü haftasında dün tüm yaprakları budadım heryere Işık ulaşıyor budama sonrası dünden bugüne pistiller kahverengi oldu. Trikom takibi yapıcam daha henüz bakmadım tahminimce iki veya üç hafta kaldı. Sizin tahminiz neler veya tavsiyeniz. Teşekkürler arkadaşlar

OttoMan347

√SEFİR√
Tamam kanka. Zaten yapıyorum 55 civarı ortalamaya çalışıyorum. Nemin düşmesi sömeklerin şişmemesi demek doğru dimi
Hayır kanka sıkı olması için. Gevşek 3cm çap ila sıkı 3cm çapta somek arasında bildiğin gibi gramaj farkı olur. Nem yüksek olunca boş somekler olusuyor

Cashh

Doktor
Kaç tavsiyen
Kanka kullandığın makine, kabının çapı, kullandığın ışık, giriş çıkış fanları falan gibi etkenlere göre değişir. Setup nasılsa ayarlamaya çalış 1 seferde olacak iş değil bikac gunde anca ayarı tutturursun
Kanka cım demek istiyorum ki nemi kaçta tutmamı öneriyorsun :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • clackster clackster:
  • K keyifpezevengi:
    ********** ****** ** ******** ****** ********** ********* ****** hahahaha
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    ********** ****** ** ******** ****** ********** ********* ****** hahahaha hahahahahahahaha** ****** *****
  • K keyifpezevengi:
    ***** ****** hahahaha ****** ******* ****** ***** ***** ******* * hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • K keyifpezevengi:
  • clackster clackster:
    ****** ** ***** ** ******* ***** ****** ****** ** ***** ********* **** ******** ******* **** ***** ***** ******* ******
  • clackster clackster:
    ***** ***** hahahaha ******** ***** ***** **** ** ***** ********** ** ***** ****** * ***** ******
  • clackster clackster:
    ****** ****** ** *** ***** ****** ****** ****** hahahaha* ***** *** *****
  • K keyifpezevengi:
    ****** ******* *** **** **** *** ***** ****** *** ******* * ***** ***** *** hahahaha* ****
  • K keyifpezevengi:
    ******** ****** ***** ********* **** ****** hahahaha*** **** ******* **** ******* ******* ******* ********* ** ***** ******* hahahaha**** *** ***** *** *****
  • K keyifpezevengi:
    ***** ** ******** hahahaha** ******* ** *** **** ********** *** hahahaha* hahahaha* ****** ** *** ***** ****** ****** ****** hahahaha* ***** *** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** hahahaha* **
  • O obeb:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
    *** ******* hahahaha**
  • O obeb:
    hahahahahahahahahahahaha*********
  • O obeb:
    O obeb: