Fikri olan arkadaslar ?

Arkadaşlar hata yaptım nem yükselsin diye yeride ısladım alttan suyu hep çekmiş acaba kumaş saksıya alsam mı altları çok ıslanmış yarıya kadar su çekmiş yeni anladım yardım lütfen birde bu bitler nasıl çıkıyor oda dip sorum olsun :) sağolun şimdiden

Schrödinger

Yeni üye
Arkadaşlar hata yaptım nem yükselsin diye yeride ısladım alttan suyu hep çekmiş acaba kumaş saksıya alsam mı altları çok ıslanmış yarıya kadar su çekmiş yeni anladım yardım lütfen birde bu bitler nasıl çıkıyor oda dip sorum olsun :) sağolun şimdiden
Kuruyana kadar bekle rahat kalsın, emin olmadan sulama.bir dahakine ıslak havlu kullanabilirsin.

istr

Ordinaryüs
Altını yükselt hava alsın, şuanki saksı kaç lt, 1.5lt var gibi duruyo, o kadar büyük saksıda başlamana gerek yoktu bi karton bardakta başlasan muhtemelen transpalant yapma zamanı gelmiş olurdu, biraz daha bekleyebilirsin. Çiçekten sonra alma tabii ki. Kaç haftalık bitki

Emmy

Müptezel
Kardeşim calmag ver kızın aç kalmis magnezyuma kalsiyuma ph yuksekse toprak tuzluysa zaten istedigin kadar ver bitki çekmez

Schrödinger

Yeni üye
Kardeşim calmag ver kızın aç kalmis magnezyuma kalsiyuma ph yuksekse toprak tuzluysa zaten istedigin kadar ver bitki çekmez
Cal-Mag gibi durmuyor çok sulanmış. Altından hava alması lazım. Büyük saksıya da toprak hafif ıslakken alırsın dağılmaz, YouTube da bulabilirsin videolarını.

Dostum @Emmy pH yüksek olmaz ad kullanıyorum grow ab / voodoo/ b52 zemini çok suladım alttan suyu çok çekmiş fark etmedim altınıda yükseltmeyi unuttum

Emmy

Müptezel
Kanka ben en alttaki resme gore dedim suluk bisey degil o ve yeni cikan yapraklarida oyle ama sen daha iyi bilirsin ph denge tekno var bunlarda galiba ama oyle duruyor yani yani ej azindan bana gore oyle :D

istr

Ordinaryüs
Şuan için altta kalan suyu çektiğini söylediğin için bitkinin sağlıyla ilgili hiç yorum yapmadım ama sağlıksal durumu da kötü kanka. Alttaki suyu çektiyse toksinlenme, ph dengesizlii vb şeyler yaşamıştır, transpalant sonraki boş sulamanda da ph ayarlı voodoo ver bence sadece

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    *** hahahaha **** *** **** *** *******
  • S sharkek:
    ** ****** ******** **
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    ******* ******* ****** ******** *** ********* ***** **** * ****** ** *** ***** ***** *** ****** hahahaha*** ******* ******** ********* ***** ***** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ********* ****** ***** ******** ** ******* ****** ******* ****** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    blackmambaa blackmambaa: ***** **** ** ****** **** ***** ****** *****