Filenin sultanları :)

BobMarleyFaruk<

Yeni üye
Acayip hızlı, her gün gözle görünür şekilde şişiyorlar. Çiçeklenmede üçüncü haftanın ortaları, durumları bu şekilde kanka. Sulama bir gübreli bir boş gidiyorum. 10lt. üçüne pay ediyorum iki günde bir tam ideal oldu sulama.

Şimdi kanka overdrive hakkında sorum olacak. Böyle bir yol izlesem doğru olur mu? Son iki hafta kala bigbud gübresini kesip diğer gübreleri vermeye devam edeceğim. (Top max, Bloom, Alg amic) Ardından bir gübreli bir overdrive devam edeceğim. Hasat yaklaşınca da flash layıp vurcam baltayı.

@Yesil888 @VendettaX

VendettaX

Ordinaryüs
Acayip hızlı, her gün gözle görünür şekilde şişiyorlar. Çiçeklenmede üçüncü haftanın ortaları, durumları bu şekilde kanka. Sulama bir gübreli bir boş gidiyorum. 10lt. üçüne pay ediyorum iki günde bir tam ideal oldu sulama.

Şimdi kanka overdrive hakkında sorum olacak. Böyle bir yol izlesem doğru olur mu? Son iki hafta kala bigbud gübresini kesip diğer gübreleri vermeye devam edeceğim. (Top max, Bloom, Alg amic) Ardından bir gübreli bir overdrive devam edeceğim. Hasat yaklaşınca da flash layıp vurcam baltayı.

@Yesil888 @VendettaX
Tabloya gorede ilerleyebilirsin yada Big Bud kesip grow gübresinin yaprakların durumuna göre belirleyebilirsin çok koyu yeşil olursa azalt veya tamamen kesmek gibi hasata kadar devam edebilirsin

VendettaX

Ordinaryüs
Yada en iyisi daya gübreyi azotu azalt ve boş sulama ile haftada1 devam et yapraklarin ucunu biraz yak fazla gübreden bio bizz ve an kombinasyonu ne sonuç gostericek .d

Yesil888

Ordinaryüs
Ikisi farkli islem, kanka bitkiyi bütün olarak astigin zaman, kuruma daha uzun sürer.Bitki tam kuruyana kadar yapraklardan ve dallardan aldigi su ve besin ile yasamaya devam eder, böylece tam kuruyana kadar azda olsa gelisir ve karanlikta asili oldugu icin azda olsa THC yükselir. Curing yani kürlemede kavonaza aldigin sömeklerin nem oranini 48-52 arasina getiren nem ayarlayici kapsüller ve kavanozun iicine 1 tane bu kapsüllerden atiyorsun.Kavonozun 3/2 kadarini dolduruyorsun.. Bu sekilde kavanozun agzini günde2 kere 5 dakika kadar acarak temiz hava girisi yaptiracaksin. Kürleme yaptigin zaman cigaranin kalitesi artar. Aromasi, tadi daha güzel olur. Daha uzun süre saklayabilirsin.

Son düzenleme:

BobMarleyFaruk<

Yeni üye
Kanka curing ten kastım agaci kestikten sonra direk yapraklari ayırmak makaslayip temizlemek biyerde duymuştum o yüzden curing dedim yanlış ifade etmiş olabilirim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
    ********* **** hahahaha **** **** ***** *** ******** hahahaha** ******** **** *** hahahaha****** ** ********* ****** ** ***** ** **** ****** **** ********* ********** **********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ****** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ** ********** ***** *** ***** **
  • S sharkek:
    ***** *** **** * **** ***** ******* ** **** ****** ***** *** **
  • O obeb:
    **** hahahaha*** *****
  • S sharkek:
    *** ***** **** ********* ******** *** *** ** ***** **** hahahaha*
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ***** ******* hahahaha* ***** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ** ****** *** ******* ** **** ******* ** ******* ******** ***** ** ***** ****** **** *** ******* hahahaha**** hahahaha* *****
  • S sharkek:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
    S sharkek: **