Filiz bitkinin ustune pet kattim nem olustu

5yaprak5

Yeni üye
Sen yarim cay bardagi su ver toprak tam kuruyunca yeter. Bitkin 2. bogumu verene kadar kalsin. Toprak tam kurumadan kesinlikle su verme kökleri cürütürsün.
Knk dibine bakıyorum nemli bide bez saksıda yetistiriyom nasıl kurumuyor anlamış deilim mesala dün vermedim bgun verdim köküne dökmedim sadece etrafına diğer tohumlarımda çürük çıktı heralde bugün üstündeki toprağı aldm aynı duruyor kök salma felan yok tekrar dan kattim

OttoMan347

√SEFİR√
Knk dibine bakıyorum nemli bide bez saksıda yetistiriyom nasıl kurumuyor anlamış deilim mesala dün vermedim bgun verdim köküne dökmedim sadece etrafına diğer tohumlarımda çürük çıktı heralde bugün üstündeki toprağı aldm aynı duruyor kök salma felan yok tekrar dan kattim
Tekrar ektiklerini dediğim gibi yaptın mı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum tohumun patlamasi icin sicakli ve nem cok önemli. Fazla su tohumu cürütür, Bu asamada bizim isimiz sadece nem. Sabirli ol ben 21 gün sonra kafasini topraktan cikaran tohum bile yasadi. Eger her seyi dogru yaptigin hale tohum patlamaz ise o zama aligin yerle irtibata gecersin

5yaprak5

Yeni üye
Dostum tohumun patlamasi icin sicakli ve nem cok önemli. Fazla su tohumu cürütür, Bu asamada bizim isimiz sadece nem. Sabirli ol ben 21 gün sonra kafasini topraktan cikaran tohum bile yasadi. Eger her seyi dogru yaptigin hale tohum patlamaz ise o zama aligin yerle irtibata gecersin
Kral aldığım yer telafi ederiz dedi de bise daha sorcam knk ben peti katıyorum ya petteki buhardan dolayı güneş alamıyor bitkim bi sorun olurmu

5yaprak5

Yeni üye
Knk yapraklarda siyahlasma var neden acaba

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum ben bir karalik görmedim aksine yaprak yesilleri biraz acik yesil. Sikinti yok devam, bir dahaki sulamaya cok cok az grow gübresi koy, yani elinde sema varsa semaya göre yarisi.

5yaprak5

Yeni üye
Dostum ben bir karalik görmedim aksine yaprak yesilleri biraz acik yesil. Sikinti yok devam, bir dahaki sulamaya cok cok az grow gübresi koy, yani elinde sema varsa semaya göre yarisi.
Knk elimde hiç gübre yok outtor yapıyorum ve peti gündüzleri alayimmi güneş görsün diye akşam katayim peti olurmu ole

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: *** ****** ***** ***** ***** ******** ***** *** ***