Filizlendirme Sorunu

Merhaba kankalar

Uzun zaman araştırdım sordum soruşturdum denedim. Tüm ihtiyaçlarımı tedarik ettim. Amnesia Haze tohumlarımı malesef filizlendiremiyorum.

toprağa ekmeği, Suda bekletme tekniğini ve aynı zamanda peçete arasında bekletmeyi denedim. Harcadığım tohumlar azalmaya haliyle benimde umutlarım azalmaya başladı. İlk başlarda sevgiyle ve sabırla başladığım iş artık sıkıntı ve bıkkınlık halini almaya başlıyor.

23 derece 50 nemli oramda da bulundurdum
daha yeşili görmeden ışık altına alıp 28 derece/70 nemli kabine de soktum.
Bir türlü tohumu filizlendiremiyorum. 

Tamam tohum çatlıyor toprağa attığımda 4 gün geçtiği halde herhangi bir yeşillik göremiyorum. 
Yardımlarınızı bekliyorum.

jamaican

Yeni üye
kanka 4 -5 gün tohumun çıkması için çok normal bir süre ne oldu diye merak edip toprağı karıştırmamanı tavsiye ederim çünkü tohum topraktan çıkmadan en hassas döneminde oluyor

dumanaski34

Yeni üye
kanka herseyi bu adam gibi yap karanlık yerde bekleme zamanları dikkat et https://www.youtube.com/watch?v=tW_LZv_7f1k

fazla suda bekledimi tohum bohulur bu çok tehlikelidir

Cvp: Filizlendirme Sorunu

dumanaski34' Alıntı:
kanka herseyi bu adam gibi yap karanlık yerde bekleme zamanları dikkat et https://www.youtube.com/watch?v=tW_LZv_7f1k

fazla suda bekledimi tohum bohulur bu çok tehlikelidir

bunu da denedim bro

uflenti

Moderator
Kardeşim küçük bir çay tabakğına yatır bi parça peçete, sonra tohumlarını koy, azıcık fıs fıs yap su ile, daha sonra üstlerine de bi peçete koy ve, streç filmle tabağı sar. Karanlık bi yere koy tohumlar sağlamsa 3-4 güne kök verir.

emre9670

Yeni üye
Cvp: Filizlendirme Sorunu

nintendomitt' Alıntı:
Merhaba kankalar

Uzun zaman araştırdım sordum soruşturdum denedim. Tüm ihtiyaçlarımı tedarik ettim. Amnesia Haze tohumlarımı malesef filizlendiremiyorum.

toprağa ekmeği, Suda bekletme tekniğini ve aynı zamanda peçete arasında bekletmeyi denedim. Harcadığım tohumlar azalmaya haliyle benimde umutlarım azalmaya başladı. İlk başlarda sevgiyle ve sabırla başladığım iş artık sıkıntı ve bıkkınlık halini almaya başlıyor.

23 derece 50 nemli oramda da bulundurdum
daha yeşili görmeden ışık altına alıp 28 derece/70 nemli kabine de soktum.
Bir türlü tohumu filizlendiremiyorum. 

Tamam tohum çatlıyor toprağa attığımda 4 gün geçtiği halde herhangi bir yeşillik göremiyorum. 
Yardımlarınızı bekliyorum.

naptıın var mı bi gelişme?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********