Filizlenme 3. Günüm 3 çorbacı tohumum var aşırı boy olarak 2 günde 6 cm ulaştı normal mi ?

dyco

Yeni üye
150 w HPs ışık ile bakıyorum şuan için aşırı boy atmaları normalmi daha doğrusu 2 günde 6 cm iyi bir şey mi

Ü

Üye silindi 23555

Guest
Değil aslında ışık mesafen uzak olabilir bitkiler ışığa ulaşmak için boy atar genelde

150 w HPs ışık ile bakıyorum şuan için aşırı boy atmaları normalmi daha doğrusu 2 günde 6 cm iyi bir şey mi
Selam kanka foto olsa iyi olurdu ama şöyle yorum yapayım☺️ bitkinin yaprakları büyümeden boyu uzarsa ışık yetersiz ama hem yapraklar büyüyor ve kat çıkıyorsa sıkıntı yok.

Ü

Üye silindi 23555

Guest
Doğrudur kanka tercihim olmamasının sebebi ne çıkacağı belli değil vakit kaybı anladın yoksa sikitni yok amerika dan sipariş ediyorum istediğim genetik geliyor zevkime göre kafa yasayabilecegim o yüzden garanti hemde buralarda pek bulunmayan şeyler var

Ü

Üye silindi 23555

Guest
Tercih meselesi birazda bende alıyorum sponpordan genetik başka sitelerdende aldım ama iyi bakıldığında bir çorbacı tohumunununda bir genetikle yarıştığına çok denk geldim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **