First %100 el emeği grow. Durum nasil?

BanlamaArtık..

Yeni üye
Arkadaslar bu goedugunuz bir suru somegi olan bitki lemon og. 4 subatta dogdu. Bu resim de somekleri engelleyen fan yaoraklarini alttan ustten katlettim valla. Ilk budamamdi. Yardim alamadim. Bende verdigim isigi direk Sömek emer dedim bunu ogrendim aldim yarpakları. Yanlarindakiler ise ortadaki swiss cheese. En sondaki de lemon og. 8 subat ve 12 subat dogumlular. Onlar kucuk kaldilar. Digeri canavar oldu gidiyor. Bir suru somegi var. Nasil sizce goruntu durum? Işık başta el yapimi 200w beyaz cob. Sonra 400w ful spectrum cob. Bazen ikisi birden calisti falan. Kabin bez dolap yalitim kopugu ve branda kapli. Içerisi yanık battaniyesi ile kaplandi. Gubreler biobizz grow bloom topmax calmag. Buyuk bitkiye 5. Katta topping yaotim. Sonra lst ye aldim. Bugunde budama yaotim. Ufak bitkilerden de 3 er 5 er yaorak aldim. Onlarda lst deydi fakat saldim lst den. Zaten gelismiyorlar diye. Ama birkac gundur gelisim var gibi suanda. Umarim cok cok kotu olmazda birinden bir haftalik bari erzagimi cikartirim. Degerli yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim. Ha bu arada gunesli havalarda disari aliyorum gunesin aktina elektrikten tasarruf icin. Henuz 2 defa alabildim. Golgede 18 19 derece. Direk gunesin aktinda termometre 30a kadar gosteriyor ama bazen esiyor tabi. Ama faydasi olur xarari olmaz dedim vericem gunesi yine çıktıkça. Iyi growlar. @Aguş @Kanka @ALTINPİPO @Khalifajoint @HHH @Ripley'sOG @koala @HekimDayı @Taparapata @boskalmasin @KimsesiZ YaŞaR @SuLeymanCaKirr

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    **
  • deyorke deyorke:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha***
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ****** hahahaha****
  • Didrug Didrug:
  • deyorke deyorke:
    ***** hahahaha
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ****** ********* ******* ******* **** **
  • deyorke deyorke:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • deyorke deyorke:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • deyorke deyorke:
  • G Groww1010:
    *** ******* ******** **** ****** ********* ***** ******** **
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    hahahaha* **** *******
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** ** **** ****** ****** ** **********
  • G Groww1010:
    G Groww1010: ******** ***** ********