Fiyat/performans büyüteç-mikroskop önerinizi alırım kankalar

kankalar selam, bitkileri hasat ettim edecem bi mikroskop siparişi verdim beğenmedim yurtdısından sipariş geçtim o gelene kadar kızları çoktan kesmiş olurum forumda 60-100-120x kullanıp memnun olan arkadaşlar vardı?
satın alıp kullandığınız memnun olduğunuz ürün varsa yeşillendirirseniz memnun olurum kanka

Melez

Müptezel
kankalar ben senelerdir bu mikroskopu kullaniyorum 100x kalem mikroskop diye geciyor kesinlikle tavsiye ediyorum diger piyasadaki cakma 100xlerle alakasi yok isikli falan hatta fiyati biraz tuzlu ama ucuza nerde gorursenz alin ismi 100 kalem mikroskop tricomlari net gosteriyor alternatif link assagida

muadip

Doktor

Bunuda telefona yukluyorsun keyfine bakiyorsun kanka :)

Avare

Doktor

Bunuda telefona yukluyorsun keyfine bakiyorsun kanka :)
Kanka PC ye gerek kalmadan telden oluyor demek

muadip

Doktor
@muadip sen bir kaç resim atarmısın kankam

Buyur kanka ürün bu :D bu arada resimlerdeki calyx @Uranyum Kamil kankamin isim babasi olduğu bitkiye ait :D

Buyur kanka ürün bu :D bu arada resimlerdeki calyx @Uranyum Kamil kankamin isim babasi olduğu bitkiye ait :D
Her ekipman eksiksiz hersey kitabina kuralina uygun örnek growcu :)

Avare

Doktor

Bayaa iyi çekiyor

kamasunqa

Yeni üye
a

İos işletim sistemli telefonlarda kullanımı mümkün mü bilginiz varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: **