Flush atildi.

Yesil888

Ordinaryüs
Biliyorum, sativada da yumruk gibi sömek yaptim daha önce ama coco,da bu toprakta ama genede yarim sigara paketi kadar var sömekler. Kanka ben sativaciyim.

Uzay11

Kıdemli Üye
Biliyorum, sativada da yumruk gibi sömek yaptim daha önce ama coco,da bu toprakta ama genede yarim sigara paketi kadar var sömekler. Kanka ben sativaciyim.
Kanka bende sativa hastasiyim gülme kirizlerine sokan tavsiye ettiğin bı genetik varmı. Denediklerim s.l.haze amnesia haze Alaskan t.f

Yesil888

Ordinaryüs
Icinde haze olsun, yeter. <<<en costuran beni. Anmesia haze ve G13 haze, Ama sürekli ayni genetigi icmek istemdigimden farkli genetikler yapiyorum. Recinesi ve aromasi cok iyi. Kokusu cok agirdir bu genetilerin. Karbon filtren iyi olmali.

Son düzenleme:

Uzay11

Kıdemli Üye
Icinde haze olsun, yeter. <<<en costuran beni. Anmesia haze ve G13 haze, Ama sürekli ayni genetigi icmek istemdigimden farkli genetikler yapiyorum.
G13 sponsorda mevcutmu kanka bide Arora indica denemiştim ilginç sigaraydi ilk bı bayiyor zaman gectiktikce manyak bı kahkaha ya sokuyordu

eline sağlık kanka dumanın bol olsun benim kızlarda sorsan ak47 seninkileri gördükten sonra nasıl su vereyim şimdi benimkilere

Grow Muhabbetleri
Help Users
    G gardastohumlazim: hahahaha* ****