Flush / Hasat Zamanı

Selam kankalar, kızlarımın yaklaşık 84. günündeyim. 2xAuto White Widow. Nem cihazını kapadım artık sıcaklık 20 -24 arasında. Artık hasat görmek istiyorum. Ne zaman flusha başlamalıyım? 11 L bez saksı için 30 L pekmezli flush suyu yeterli olur mu?

1. Kız

2. Kız

@Seytan. Mari kanka bugün suladım en son bundan sonraki sulamada başlasam olur mu? 30 litreyi kaç sulamada vereyim? Bir de karanlığa ne zaman almalıyım
2 ye böl 15 15 knka 3 günde bir. En sonki 15 den 3 gün sonra 1 gün karanlık sonra vur baltayı ters as 10 gün sonra al önüne temizle tertemiz şekerleri kubarmı basarsın bongmu çekersin kafana göre. Temizle sömeklerini cam kavonoz 58 nem regaletörü at içine günde 15 dk havalandır curleme yap

Total 2 flush yapıyoruz dimi
Knka bitkine bağlı 3 de yapa bilirsin tek dede ata bilirsin benim tercihim 2 ama. 11 lt ye 15 litre sulama 1 15 litre sulama 2 her 15 litre sonrası 3 gün. 12 karanlık 12 aydınlık. En sonki flus tan sonraki 3 gün sonra ise 1 gün karanlık sonra dibe balta olduğu gibi 10 gün ters asıp sonra dalları ayırıp sömekleri bölmek vs vs

@zeko dayi yok kanka bunlar ilk grow benim dokunmadım ama keşke lst ve bir topping yapsaydım yoğun bir döneme denk geldi.

@Seytan. Mari kanka bugün ilk flush atıcam alırım altlardan ufak bir parça :) ufak parçayı hızlı kurutmak için ne yapabilirim tavada kurutanları duyuyorum da gereksiz mi bekleyeyim mi bir iki gün?

@Uzay11 White Widow Auto kanka sponspordan tohumlar

Son düzenleme:
@zeko dayi yok kanka bunlar ilk grow benim dokunmadım ama keşke lst ve bir topping yapsaydım yoğun bir döneme denk geldi.

@Seytan. Mari kanka bugün ilk flush atıcam alırım altlardan ufak bir parça :) ufak parçayı hızlı kurutmak için ne yapabilirim tavada kurutanları duyuyorum da gereksiz mi bekleyeyim mi bir iki gün?

@Uzay11 White Widow Auto kanka sponspordan tohumlar
Knkacım petek üstü çok iyi olur yada kağıda sarıp saç kurutma makinesini orjinal kafası 6 tık ise böyle kuruttuğum için 4 tık alırsın anladın mı kıyasında fluss ve kuruma ve curlamayıda. Katıp kıyaslamalısın

higthead

Jolly Green
Knkacım petek üstü çok iyi olur yada kağıda sarıp saç kurutma makinesini orjinal kafası 6 tık ise böyle kuruttuğum için 4 tık alırsın anladın mı kıyasında fluss ve kuruma ve curlamayıda. Katıp kıyaslamalısın

25 gunde çiçeklenmede olan photoma 600w lumatek hps verıyorum. şuan 55cm ışığa yakınlar ısı ve ışık stresim yok peki çiçeklenmede ışık mesafesini nasıl tutayım sömekler şişsin uzasın diye her gun 5cm falan yukarı alayımmı? olay nedir?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********